Informacja nt. zarządzenia o organizacji Komisariatu

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Informacja nt. zarządzenia o organizacji Komisariatu

Post autor: Stanisław Dmowski »

Obywatelki i Obywatele!


Przed chwilą wydałem zarządzenie ws. sformowania Ogólnopaństwowego Komisariatu Ochrony Pogranicza, w skrócie OKOP. Tym sposobem wykonujemy duży krok w celu pełnej realizacji jednego z punktów naszego programu, jakim było zapewnienie bezpieczeństwa granic dreamlandzkich.

Juz od dłuższego czasu w Dreamlandzie brakowało działalności wojskowej, koszary Armii Królewskiej zarosły a plany wojskowe pokryły się kurzem. Świadomi tego, że każdy przyzwoity kraj musi posiadać choćby namiastkę sił zbrojnych, tworzymy Komisariat. Głównym jego zadaniem będzie ochrona integralności terytorialnej Królestwa, które to z pewnością ma wielu wrogów.

Poleciłem już szefowi resortu bezpieki, by rozpoczął starania o uzyskanie miejsca na forum w celu rozpoczęcia jak najszybciej naboru. Zapraszamy w szeregi wszystkich, którym leży na sercu los ojczyzny i którzy chcą realizować się w mundurach. Dyscyplina, obowiązki, ale nie zabraknie przede wszystkim ciekawych inicjatyw, które mamy zamiar realizować. Oczekujcie nas!
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Informacja nt. zarządzenia o organizacji Komisariatu

Post autor: Daniel von Witt »

Czy w ostatnim czasie, albo od momentu Pańskiego przybycia do Królestwa Dreamlandu zauważył Pan jakieś niebezpieczeństwa dla naszych granic państwowych? Jeśli tak to dla których granic, z jakich kierunków i czy były (lub są) to zagrożenia o charakterze zbrojnym?

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Informacja nt. zarządzenia o organizacji Komisariatu

Post autor: Stanisław Dmowski »

Zauważyłem bezpieczeństwo w postaci braku działających sił zbrojnych, które to są niezbędne do funkcjonowania państwa, mogąc "odeprzeć" atak lub go po prostu wyśmiać.
Zablokowany

Wróć do „Sekcja L Rząd Królewski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości