Głosowanie - wybór premiera

Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Głosowanie - wybór premiera

Post autor: matmax »

Szanowni,

Na stanowisko premiera zglosila się jedna osoba - Prezerwatyw Tradycja Radziecki.

Jako że nie ma innych kandydatów, przeprowadzimy przyspieszone głosowanie. Głosy w postaci - za, przeciw lub wstrzymuję się - należy składać w tym wątku do 14.09, godziny 11:59:59.

Rozpoczynam głosowanie.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: matmax »

ZA
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: RomanoPorfavor »

ZA.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

ZA
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: matmax »

Głosowanie zakończone. 3 osoby głosowały za, nie było innych głosów.

Ogłasza się więc, że Premierem Scholandii zostaje Prezerwatyw Tradycja Radziecki.

Gratulacje i życzę powodzenia.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: RomanoPorfavor »

Towarzysze,

Dziękuję za okazane mi zaufanie, choć biorąc pod uwagę brak kontrkandydatów - nie mieliście niestety większego wyboru. Mam nadzieję, że nie zawiodę oczekiwań, a jednocześnie nie okażę się niestrawny dla tych, którzy nie zdecydowali się zagłosować z powodu mdłości.

Moje poglądy są raczej znane, więc nie sądzę, żebym był zbyt dużym zaskoczeniem dla kogokolwiek. Tym niemniej chcę zaznaczyć, że o ile chciałbym, żeby Scholandia się zmieniała, na bardziej otwartą, wielowymiarową i demokratyczną, zmiany nie będą przeprowadzane na chybcika. Nie należy się spodziewać, że jutro czy za tydzień zgłoszę propozycję przekształcenia Scholandii w Gnomię. Zajmie mi to co najmniej dwa tygodnie, he he.

Na tę chwilę kluczowe jest postawienie Scholandii na nogi w sensie minimum niezbędnego do działania. Musimy mieć własną stronę, nad którą będziemy mieli pełną kontrolę. Musimy mieć grupę powiedzmy pięciorga zaangażowanych obywateli, którzy będą obecni na forum i w instytucjach. Musimy mieć dobrze zorganizowane forum, z logicznym i wygodnym układem działów. Musimy mieć władzę rad i powiesić arystokratów... oh wait, nie ta kartka, to za dwa tygodnie.

Liczę tu na współpracę zarówno z obywatelami (niezależnie od centralnych sporów politycznych), z Wicekrólem, jak i z samym Królem Scholandii. Jeżeli mamy sprawić, że Unia i włączenie Scholandii do Dreamlandu miało faktycznie sens inny niż tylko tworzenie skansenu, to musimy to zrobić wspólnie. Nie licząc tych, co trafią do gułagów.

Już dzisiaj przystępuję do wszelkich działań związanych z objęciem funkcji i realizacją swoich postulatów. Czekam na wasze reakcje i współudział. Proszę nie stawiać oporu gnomim egzekutorom.

Wandosławię! Heil Armin!
Heheszki.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: Gaston de Senancour »

PTR pisze: Nie należy się spodziewać, że jutro czy za tydzień zgłoszę propozycję przekształcenia Scholandii w Gnomię.
A jaki jest punkt docelowy? Scholandia jako samorządna republika szlachecka?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: Andy Sky »

PTR pisze:
Dziękuję za okazane mi zaufanie, choć biorąc pod uwagę brak kontrkandydatów - nie mieliście niestety większego wyboru. Mam nadzieję, że nie zawiodę oczekiwań, a jednocześnie nie okażę się niestrawny dla tych, którzy nie zdecydowali się zagłosować z powodu mdłości.
Gratuluję i jednocześnie życzę powodzenia. Nie wzbudza Pan mojej niestrawności, głosu nie oddałem z powodów realnych. Natomiast jeśli już o jakiś niestrawnościach rozmawiamy, to dla mnie jako scholandczyka, ale dosadniej rzekłbym elfijczyka niestrawność może wzbudzić tylko Gnomia. Tego nie strawię chyba nigdy.
PTR pisze: Musimy mieć władzę rad i powiesić arystokratów... oh wait, nie ta kartka, to za dwa tygodnie.[/i][/color]
Jakby trzeba było się wmieszać w tłum, to mam w szafie czerwony garnitur, trzymam na ciężkie czasy.
PTR pisze: Liczę tu na współpracę zarówno z obywatelami (niezależnie od centralnych sporów politycznych), z Wicekrólem, jak i z samym Królem Scholandii. Jeżeli mamy sprawić, że Unia i włączenie Scholandii do Dreamlandu miało faktycznie sens inny niż tylko tworzenie skansenu, to musimy to zrobić wspólnie. Nie licząc tych, co trafią do gułagów.
Chciałbym rzec że może Pan na mnie liczyć, ale niestety sam nie wiem jak będzie w najbliższym czasie.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: RomanoPorfavor »

Gaston de Senancour pisze:A jaki jest punkt docelowy? Scholandia jako samorządna republika szlachecka?
Nie obejmuję w tej chwili funkcji Premiera z myślą robienia rewolucji ustrojowej - bo nie ma to sensu w sytuacji, kiedy w tej chwili Scholandii jako działającej instytucji po prostu jeszcze nie ma. To co teraz jest w Karcie Scholandzkiej zapisane wystarczy na co najmniej jedną kadencję Premiera.
Andy Sky pisze:Gratuluję i jednocześnie życzę powodzenia.
Dziękuję.
Andy Sky pisze:Natomiast jeśli już o jakiś niestrawnościach rozmawiamy, to dla mnie jako scholandczyka, ale dosadniej rzekłbym elfijczyka niestrawność może wzbudzić tylko Gnomia. Tego nie strawię chyba nigdy.
Polecam świeży kumys i smażony w cukrze rabarbar, świetnie działają na niestrawność!
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: Andy Sky »

PTR pisze:
Andy Sky pisze:Gratuluję i jednocześnie życzę powodzenia.
Dziękuję.
Andy Sky pisze:Natomiast jeśli już o jakiś niestrawnościach rozmawiamy, to dla mnie jako scholandczyka, ale dosadniej rzekłbym elfijczyka niestrawność może wzbudzić tylko Gnomia. Tego nie strawię chyba nigdy.
Polecam świeży kumys i smażony w cukrze rabarbar, świetnie działają na niestrawność!
Staram się jak mogę, ale proszę mnie zrozumieć.
I'AM FROM SCHOLLAND :)

I na prawdę mocno biję się z sobą żeby umieścić komentarz na stronie że Wandejczyk jest premierem Scholandii. Szczerze to nie wiem czy mam to napisać czy się powiesić. (na szczęście jeszcze nie zlokalizowałem hasła do newsów) ;)

No dobra, koniec z tymi uszczypliwościami. Jak przez 24 h nie usłyszę słowa Gnomia będzie mi łatwiej. Bądź Pan Premier człowiekiem, daj żyć (albo jak żyć?) ;)
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: Andy Sky »

The beginning....

Obrazek

Głosowanie (fuck, ciężarówka (Nasza;>) z kartami się rozbiła w bergijskich górach)
Obrazek


Obrazek

koniec.....stało się
gnomin, elfidias, gnimin,elfidias, gn...,elf..., zzzzttztztztt..procek nie wyrabia

Tylko mroczny zakon nas uratuję, już zapieprzam po pędzle, restaurujemy zakon,
http://www.magicworld.com.pl/mroczny%20 ... zakon.html


A może nie..., może ten wandejczyk się nawrócił...
W końcu wierzy w naszą boginię Awarę...

Chyba nie do końca....
może chciaż częściowo?....
Kurwa * (fuck - tłumaczenia dla zagranicznych gości)


*Nie mogłem użyć skytyjskiego(nawet wujek google robi problemy- wstawcie to gdzieś na stronie).. - jakby ktoś był tak miły i podesłał skytyjskie tłmaczenie słowa


koniec.....stało się

Awaro miej go(Nas) w opiece
;)

Dobra czekamy na plan, bo nie wiemy czy uprawiać marychę i kupować sprzęt w Ederland Army czy wystarczą butelki z benzyną, a może starczy wystarczy uprowadzić i rozstrzelać premiera (w końcu sięgnięcie po czerwony garnitur ma swoją cenę).







<na szczęście mam jeszcze jeden nabój w colcie>

ale może nie będzie potrzebny, może dotarł do Nas człek cywilizowany... ???????????????????


;>
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Głosowanie - wybór premiera

Post autor: RomanoPorfavor »

Jakbyście to trochę rozbudowali, to jest potencjał do fotostory na miarę Bravo Girl! Albo na nowy scholandzki nurt literatury. Z chęcią udostępnię łamów Trudu do publikacji!
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Zgromadzenia Obywatelskiego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość