Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Miasto w Luindorze pod zarządem burgrabiego Casimira de Viries. Strona miasta.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Daniel von Witt »

Na początku stycznia 2018 roku Aluś de la Ciprofloksja deklarował przenosiny do Unii Saudadzkiej i z tej racji domagał się uzyskania nieruchomości na cele mieszkalne bezpłatnie. Niestety CRM nie mówi nic o jego przeprowadzce. Jak mieszkał tak mieszka w Domenie Królewskiej. Wprowadził on więc w błąd Burgrabiego Geldbergu, który oddał mu jedną działkę za darmo. Prosiłbym rozwiązać tę sprawę, najlepiej polubownie.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Dziękuję za zwrócenie uwagi, istotnie popełniłem karygodny błąd, nie weryfikując miejsca zamieszkania sir Alusia w CRM. Tyczy się to niestety również drugiej umowy o sprzedaży działki, bowiem wpłaty w ciągu 3 dni nie dokonano, a więc obie umowy są nieważne. Odpowiednie korekty w informacjach zostaną wprowadzone.

(-) Casimir de Viries
Burgrabia miasta Geldberg
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Aleksander »

Jakim prawem pozbawiony zostanę prawa nabytego?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Daniel von Witt »

Bo jesteś oszustem.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Aleksander »

A ty życiową spierdoliną. Ale co to ma do tematu rozmowy?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Daniel von Witt »

Wprowadziłeś w błąd urzędnika Księstwa Furlandii i Luindoru, wzbogacając się na tym. Liczę na polubowne załatwienie sprawy i przyznanie, że oddajesz działki, do których nie masz praw.

PS. Idziesz w jakość Ministra Kultury. Podziwiam, naprawdę.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Aleksander »

Zacznijmy od tego, że w przedmiotowym stanie faktycznym to, o ile oczywiście burmistrz nie chce mnie pozywać, może mnie poprosić uprzejmie o zwrot działki, a ja mogę się na to zgodzić. Lub nie.

Nie rozumiem jednakże dlaczego wpierdalasz się po raz kolejny do sprawy, w której nie jesteś stroną? Weź się oducz takich zachowań. W sądzie też wbijasz w samym środku rozprawy i opowiadasz farmazony niepytany?
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Daniel von Witt »

Jestem bezpośrednim zwierzchnikiem Burgrabiego. Narażasz na straty Księstwo Furlandii i Luindoru, dlatego mam żywotny interes w tym, by ściągnąć od Ciebie kasę za dwie działki, które... ukradłeś :)

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

الوـس pisze:
Jakim prawem pozbawiony zostanę prawa nabytego?
Nie zostanie Pan pozbawiony, ponieważ nie da się pozbawić kogoś tego, czego nie jest w posiadaniu. Z prawnego punktu widzenia nigdy nie wszedł Pan w posiadanie żadnej z tych działek. Umowa sprzedaży tycząca się działki E17, zawiera następujący zapis:
3. Przekazanie przedmiotu umowy następuje w momencie wpłaty ceny nabycia na wskazany przez Sprzedającego rachunek bankowy.
Nie dokonał Pan wpłaty na konto miasta, więc nie wszedł Pan w posiadanie działki. Nie został więc Pan jej pozbawiony, a więc jedyne, czego wczoraj w tej sprawie dokonałem, to odnotowanie stanu faktycznego.

Co się zaś tyczy drugiej z umów, a więc umowy darowizny działki oznaczonej identyfikatorem C3, również nie weszła nigdy w życie, co z kolei spowodowane jest bytnością w niej takiego zapisu:
Przekazanie odbywa się na podstawie właściwych przepisów o uwłaszczeniu powszechnym.
Natomiast w tychże przepisach czytamy, iż:
1. Mocą dekretu niniejszego każdemu obywatelowi Księstwa Furlandii i Luindoru, zwanego danej „Księstwem”, przyznaje się niezbywalne prawo do nieodpłatnego otrzymania praw własności dowolnie wybranej nieruchomości przeznaczonej na cele mieszkalne, a położonej w granicach Księstwa, i niezależnie od stanu posiadania obywatela w dniu wejścia w życie niniejszego dekretu.
Obywatelem Księstwa Furlandii i Luindoru Pan nie jest, należy więc uznać, iż przekazanie działki nigdy nie zostało dokonane.

(-) Casimir de Viries
Burgrabia miasta Geldberg
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Aleksander »

Casimir de Viries pisze:Obywatelem Księstwa Furlandii i Luindoru Pan nie jest, należy więc uznać, iż przekazanie działki nigdy nie zostało dokonane.
Oczywiście, że jestem. A raczej nim byłem. Ale do rzeczy.

Brak aktualizacji wpisu w rejestrze był zwykłym niedopatrzeniem. Zamiast dyskretnie zwrócić na to uwagę za pomocą wiadomości prywatnej, albo chociażby żartobliwie publicznie, że należy tego obowiązku dopełnić, to Daniel rozpętuje nagonkę pod tytułem "hurr-durr łapaj złodzieja!". Skoro zatem tak zostałem potraktowany, to koniecznie staje się zrewidowanie swoich dalszych planów dot. aktywności w terenie. O ile jednakże po Danielu mogłem się tego spodziewać, to po twój udział w tym spektaklu jest dla mnie przykrym zaskoczeniem.

Co się tyczy kalumnii i potwarzy, które zostały rzucone przez Danielka. Nadawałoby się to na proces o zniesławienie. Ale jesteś w realu taką spierdoliną i leszczem, że jest to dla mnie wystarczająca kara. Wspaniałomyślnie odpuszczam. Zwłaszcza, że w realu i tak wielokrotnie ktoś już ci wyjebał pizdę między oczy i jeszcze wielokrotnie znowu to uczyni.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Daniel von Witt »

الوـس pisze:
Oczywiście, że jestem. A raczej nim byłem. Ale do rzeczy.
O zamieszkaniu w danej części Królestwa decyduje wpis w CRM. CRM na temat Twojej migracji z Domeny do Unii i z powrotem milczy. Nie ma po czymś takim śladu. Znaczy to, że nigdy u nas nie mieszkałeś i nie mogłeś być uprawnionym do otrzymania nieruchomości w sposób nieodpłatny na podstawie dekretu o uwłaszczeniu.
الوـس pisze:
Brak aktualizacji wpisu w rejestrze był zwykłym niedopatrzeniem. Zamiast dyskretnie zwrócić na to uwagę za pomocą wiadomości prywatnej, albo chociażby żartobliwie publicznie, że należy tego obowiązku dopełnić, to Daniel rozpętuje nagonkę pod tytułem "hurr-durr łapaj złodzieja!". Skoro zatem tak zostałem potraktowany, to koniecznie staje się zrewidowanie swoich dalszych planów dot. aktywności w terenie. O ile jednakże po Danielu mogłem się tego spodziewać, to po twój udział w tym spektaklu jest dla mnie przykrym zaskoczeniem.
Nie przeglądałem rejestru gdy deklarowałeś, że się przeprowadzasz. Dopiero teraz przeglądałem go w innym celu i zobaczyłem, że nie mieszkasz w Unii. I nigdy nie mieszkałeś. Zwróciłem więc publicznie uwagę, by dokonano odpowiedniego zwrotu lub byś zapłacił za działkę, której dostać za darmo na podstawie dekretu nie mogłeś. Okazało się jednak, że nawet za działkę kupioną nie zapłaciłeś. Oszustem jesteś więc pierwszorzędnym.
الوـس pisze:
Co się tyczy kalumnii i potwarzy, które zostały rzucone przez Danielka. Nadawałoby się to na proces o zniesławienie. Ale jesteś w realu taką spierdoliną i leszczem, że jest to dla mnie wystarczająca kara. Wspaniałomyślnie odpuszczam. Zwłaszcza, że w realu i tak wielokrotnie ktoś już ci wyjebał pizdę między oczy i jeszcze wielokrotnie znowu to uczyni.
Żal na Ciebie patrzeć.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Aleksander »

Daniel von Witt pisze:Żal na Ciebie patrzeć.
Powiedz mi to na żywo. Prosto w twarz ;-)
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Daniel von Witt »

Nie prowokuj do zbędnych pyskówek i nie uciekaj od tematu.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Aleksander »

Tak jak pisałem - nie jesteś stroną tego postępowania. Więc morda w kubeł.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Uwłaszczenie w wyniku błędu - Aluś de la Ciprofloksja

Post autor: Daniel von Witt »

Ogarnij się z tymi odzywkami. Tylko tyle i aż tyle.

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Geldberg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość