TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Przygotowania

Wojsko Księstwa Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Książę Furlandii i Luindoru
Posty: 132
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Przygotowania

Post autor: Christien van der Pohl » 7 paź 2019, 00:04

Żołnierze SSZ o godzinie 23:25 otrzymali pilne polecenie mobilizacji, mieli ćwiczyć oraz starannie przygotowywać swoje szeregi do przyszłej delfilady.

Hałas czołgów i innych ciężkich maszyn militarnych słyszany był w odległych wsiach nieopodal poligonu. Mieszkańcy nie mogli spokojnie zmrużyć oczu tej nocy. Pilne przygotowania bowiem były tak uciążliwe, że nawet już starsza, lekko przygłucha część społeczeństwa słyszała strzelanie do celów i skrzyp gąsienic.


Obrazek

Żołnierze byli również źli na Księcia, że zbudza ich tak późno w nocy. Mimo tego nieprzyjemnego faktu, nastroje opadły a po czasie przerodziły się w radość, iż mogą w końcu zadziałać na swoją chwałę, i aby pokazać potęgę Księstwa.

Do pracy ruszyły ciężkie maszyny, mobilizowane były jednostki z poprzedniej defilady. Lecz nie to chciał pokazać Książę - jednostki z poprzednich defilad wysłane zostały to laboratorium wojskowego aby nieco zmodyfikować je dla różnorodności.


Niespodziewanie przygotowania przerwała niespokojna mieszkanka wsi:
Drodzy Panowanie, czy to jest konieczne? Każdy z nas musi przecież się wyspać - proszę przerwijcie tę pracę i zacznijcie od rana.
Taką wiadomość otrzymał ochroniarz przy bramie do Dowództwa. Oficer otrzymał skargę i zgodził się z Panią, po czym nakazał udać się żołnierzom na spoczynek.

Ostatecznie oficer polowy pełniący wartę tamtego dnia, zadecydował aby więcej nie robić przygotowań w nocy. Mimo to wiedział, że czas go goni.
Obrazek
(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Saudadzkie Siły Zbrojne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość