STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Zaproszenie obserwatorów ESS

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13082
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Zaproszenie obserwatorów ESS

Post autor: Daniel von Witt » 20 paź 2017, 12:33

Obrazek
Sułtanat Wittasydów pragnie serdecznie zaprosić Jego Ekscelencję Esjara Ragnarssona, Jarla Republiki Eislarskiej do wysłania misji obserwatorów wojskowych na obszar działania Flotylli Sułtańskiej w misji polarnej na ziemiach niczyich Polarktyki. Sułtanat Wittasydów prowadzi tam pokojowe działania badawcze, osadnicze i gospodarcze przy asekuracji Flotylli Sułtańskiej. Mimo to spotkaliśmy się z pogróżkami (znowu), że zostaniemy zaatakowani przez Austro-Węgry. Zapraszamy więc do obecności na tych terenach, aby sprawdzić, co robimy oraz przyglądać się ewentualnym działaniom zbrojnym, gdyby je Austro-Węgry podjęły.
                • Obrazek
[/justify]

Awatar użytkownika
Alatriste
Posty: 202
Rejestracja: 10 sie 2016, 22:54
Kontakt:

Re: Zaproszenie obserwatorów ESS

Post autor: Alatriste » 20 paź 2017, 15:13

Obrazek
Jako zwierzchnik Eislarskich Sił Samoobrony postanawiam o wysłaniu dwóch korwet ORE "Einar" oraz ORE "Juliette". Ponadto podczas wykonywania tej misji przeprowadzone zostaną planowane manewry, które zostały opóźnione przez problemy administracyjne. Jednostki zostaną w pełni uzbrojone i przygotowane do podjęcia działań obronnych.
(-) Esjar Ragnarsson
Jarl Republiki Eislarskiej
(-) Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
Jarl Republiki Eislarskiej
Księstwo Skytji - Republika Eislarska

ODPOWIEDZ

Wróć do „Republika Eislarska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość