DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Zaproszenie obserwatorów ESS

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13119
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Zaproszenie obserwatorów ESS

Post autor: Daniel von Witt » 20 paź 2017, 12:33

Obrazek
Sułtanat Wittasydów pragnie serdecznie zaprosić Jego Ekscelencję Esjara Ragnarssona, Jarla Republiki Eislarskiej do wysłania misji obserwatorów wojskowych na obszar działania Flotylli Sułtańskiej w misji polarnej na ziemiach niczyich Polarktyki. Sułtanat Wittasydów prowadzi tam pokojowe działania badawcze, osadnicze i gospodarcze przy asekuracji Flotylli Sułtańskiej. Mimo to spotkaliśmy się z pogróżkami (znowu), że zostaniemy zaatakowani przez Austro-Węgry. Zapraszamy więc do obecności na tych terenach, aby sprawdzić, co robimy oraz przyglądać się ewentualnym działaniom zbrojnym, gdyby je Austro-Węgry podjęły.
                • Obrazek
[/justify]

Awatar użytkownika
Alatriste
Posty: 202
Rejestracja: 10 sie 2016, 22:54
Kontakt:

Re: Zaproszenie obserwatorów ESS

Post autor: Alatriste » 20 paź 2017, 15:13

Obrazek
Jako zwierzchnik Eislarskich Sił Samoobrony postanawiam o wysłaniu dwóch korwet ORE "Einar" oraz ORE "Juliette". Ponadto podczas wykonywania tej misji przeprowadzone zostaną planowane manewry, które zostały opóźnione przez problemy administracyjne. Jednostki zostaną w pełni uzbrojone i przygotowane do podjęcia działań obronnych.
(-) Esjar Ragnarsson
Jarl Republiki Eislarskiej
(-) Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
Jarl Republiki Eislarskiej
Księstwo Skytji - Republika Eislarska

ODPOWIEDZ

Wróć do „Republika Eislarska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość