STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

A jednak przybyłem!

Sztuka, performans, hipsteryzm i Starbucks — wszystko znajdziesz w Frée Stadt Hipsterdorf. Obecny Planista: wakat.
Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 45
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
Kontakt:

A jednak przybyłem!

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 30 sie 2018, 23:16

Po rekonesansie wykonanym z pomocą połączenia internetowego w Nokii 6070, sprzedałem prawie wszystko, aby opuścić lokal w Dreampolis. Chciałem bowiem trafić do takiego miasta, gdzie nie ma takiej drożyzny, komercji i... kiczu. Chcąc od tego odpocząć, skorzystałem z zaproszenia znajomego i przybyłem do Hipsterdorfu autobusem. Bałem się trochę, że ten autobus nie wytrzyma, był bowiem w kiepskim stanie. Jednak udało się tu dotrzeć i w zamian za kopiowanie dyskietek amigowym otrzymałem malutki pokoik w pobliżu centrum. Tam też otrzymałem do pracy Amigę 500, modem 2400 baudów, linię telefoniczną i sporo innego sprzętu. Jako, iż tutaj kwitnie retrogaming, często grywam z mieszkańcami na komputerze w różne gry. A oto moje stanowisko i miejsce zamieszkania. Mam tam co prawda trochę nowszego laptopa(z roku 2003), lecz nie ma tutaj co pokazywać, ot po prostu starszy laptop, a na nim Lubuntu.
Obrazek
Poza tym inny mieszkaniec ofiarował mi palmtopa w zamian za pomoc w wyszukiwaniu modułów muzycznych w starym archiwum. Jak cudownie brzmią one na mojej Amidze... Rzeczony PDA wygląda tak:
Obrazek
Co tu więcej mówić, żyje się tutaj inaczej, codziennie wpadam na jakiś performance. Ta "tradycja" sposobała mi się bardzo i teraz jedyne, czego mi brak, to posada wykładowcy na uczelni... Nie mam też pewności, czy osiądę tutaj na stałe, lecz na razie życie w tym mieście mi odpowiada. Mam nadzieję, że ktoś wpadnie na partyjkę w Settlersy. :)

Awatar użytkownika
JPII
minister
Posty: 1960
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
Kontakt:

Re: A jednak przybyłem!

Post autor: JPII » 22 wrz 2018, 04:11

No siema.
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne Miasto Hipsterdorf”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość