[Super Szmejchel] Nr 3 (2020)

Ziemie lennika królewskiego barona Mischy Baxtera
Awatar użytkownika
Miś
Marszałek Parlamentu Królestwa
Posty: 2179
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

[Super Szmejchel] Nr 3 (2020)

Post autor: Miś »

Najchętniej czytany tytuł w Szmejchelowie - zawsze za darmo!

Obrazek pon. 20.04.2020| nr 3 (2020) | Cena: 0,-
ZDJĘCIE DNIA
Obrazek
graffiti na woonerfie w dzielnicy przemysłowej w Hipsterdorfie (fot. Daniel Ritschke)

Sieć 5G - sarmacki system kontroli tłumu?
Globalne wdrożenie sieci 5G trwa już od dłuższego czasu. Już wkrótce możemy zobaczyć nowe wieże komórkowe rozproszone po środowisku naturalnym i prawie wszędzie w miejscach publicznych. Bezpieczeństwo tej technologii jest poważnie kwestionowane: osoby, które twierdzą, że były w zasięgu sieci 5G, miały bóle głowy i słyszały głosy. Prawdopodobnie dlatego, że sieć 5G emituje tzw. fale milimetrowe, które penetrują mózg i mogą transmitować komunikaty z nadajników bezpośrednio do ludzkiego umysłu, tj. z pominięciem elektronicznych odbiorników falowych.

Wspomniany efekt uboczny raportowany przez osoby wystawione na działanie sieci 5G jest bardziej interesujący, gdy weźmie się pod uwagę, że sarmackie Książęce Siły Zbrojne wykorzystują technologię fal elektromagnetycznych do celów kontroli tłumu. Armia sarmacka opracowała w ścisłym sekrecie przed opinią publiczną, nieśmiercionośny system kontroli tłumu o nazwie Public Manners Kontrol (PMK). Sprawia on, że osoby poddane działaniom fal PMK powstrzymują się od zachowań, aktywności i wypowiedzi niezgodnych z zakodowanym przekazem.

Czy zatem gwałtownie szybki proces wdrożenia sieci 5G to ukryty sarmacki plan zawładnięcia umysłami opinii publicznej na całym świecie? Czy może sarmacki rząd potajemnie sprzedał innym krajom technologię PMK pod płaszczykiem nowej technologii komórkowej? Redakcja "Super Szmejchela" prowadzi w tej sprawie śledztwo dziennikarskie, o którego efektach powiadomimy w wydaniu specjalnym "Super Szmejchela" o nazwie "EXTRA Szmejchel - 5G".

"NA SYGNALE"
Hipsterdorf: Plaga pijanych rowerzystów
Tylko w ostatnich dniach żandarmeria Wolnego Miasta Hipsterdorf zatrzymała 20 pijanych użytkowników jednośladów.

Pomimo wielu apeli stróżów prawa do kierowców i rowerzystów, żandarmeria nadal zatrzymuje nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Żandarmeria przypomina również, że lepiej palić marihuanę niż spożywać alkohol, ponieważ zgodnie z lokalnym prawem można korzystać z pojazdów po tzw. "zajaraniu blanta".

Niestety, wynik prawie 3,5 promila rekordzisty ze Szmejchelowa Nowego pokazuje, że na jednoślady wsiadają osoby kompletnie pijane. Aż strach pomyśleć, co by było gdyby nie reakcja żandarmerii.

Mischa Baxter
Czerwony Baron

ODPOWIEDZ

Wróć do „Baronia Szmejchelowo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość