STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Ślub

Sztuka, performans, hipsteryzm i Starbucks — wszystko znajdziesz w Frée Stadt Hipsterdorf. Obecny Planista: wakat.
Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Ślub

Post autor: JPII » 19 gru 2018, 18:17

Torkan i Jezus mają zaszczyt zawiadomić o zawarciu przez parę świeckiego związku małżeńskiego, które miało miejsce w dniu 19.12.18 o godz. 17 w świeccznicy Wolnego Miasta Hipsterdorf. Uroczystość odbyła się w rycie wandejsko-judeokrakozyjskim przy udziale skytyjskich znachorów.
Obrazek
Torkan (po prawej) i Jezus (po lewej) na świeckim Stole Zaślubinowym.
Zgodnie z zawartą umową, Torkan przyjął świeckie obowiązki aktywa a Jezus został pasywem nowozawartego małżeństwa dodając do swojego nazwiska człon Ingawaar po mężu.
Po ceremonii zaślubin nowomężcy udali się z Hipsterdorfu na miesiąc miodowy do Skytji razem z grupą młodych białych silnych dreamlandzkich homoseksualnych mężczyzn.
Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
lord
Kontakt:

Re: Ślub

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 19 gru 2018, 18:20

Mazeł tow!
Obrazek
"Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił."
~Aluś, 20 marca 2019

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 19 gru 2018, 18:21

A groysn dank!

Arianator-in-chief

Post autor: Arianator-in-chief » 19 gru 2018, 19:56

Przyznajcie się towarzyszu, hajtnęliście się z Ingawaarem tylko po to żeby móc mieć słodkie „JPII” jako username xD.
Na czasowym (?) urlopie od Dreamlandu.
Dane kontaktowe jakby coś.

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Numer GG: 65682687
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 19 gru 2018, 19:58

A czy Ingawaar wie w ogóle o tym ślubie? Jakoś nie widzę z jego strony odpowiedzi na tak. Wstydzicie się partnera?
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Kontakt:

Post autor: Torkan Ingawaar » 19 gru 2018, 20:06

Oczywiście, razem z Pawłem wspólnie zdecydowaliśmy się na dokooptowanie Jezusa do naszego małżeńskiego łoża. Im nas więcej, tym weselej.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 19 gru 2018, 20:08

Mam nadzieję, że stosunki seksualne odbywają się z intencją zapłodnienia?
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
JPII
minister
Kontakt:

Post autor: JPII » 19 gru 2018, 20:11

Drama Queen pisze:
19 gru 2018, 19:56
Przyznajcie się towarzyszu, hajtnęliście się z Ingawaarem tylko po to żeby móc mieć słodkie „JPII” jako username xD.
Tak, ale to moi ojcowie wydali mnie za mąż. Ale nie ukrywam, że chciałbym objąć funkcję Głównego Moderatora Dreamlandu ;)
Torkan Ingawaar pisze:
19 gru 2018, 20:06
Oczywiście, razem z Pawłem wspólnie zdecydowaliśmy się na dokooptowanie Jezusa do naszego małżeńskiego łoża. Im nas więcej, tym weselej.
Tru dat, zawsze jest bekap :)
الوـس pisze:
19 gru 2018, 20:08
Stosunki seksualne? Obrzydliwe. Przecież tym się sika!!!

Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 19 gru 2018, 20:13

JPII pisze:
19 gru 2018, 20:11
الوـس pisze:
19 gru 2018, 20:08
Stosunki seksualne? Obrzydliwe. Przecież tym się sika!!!
A to w porządku. Już się bałem, że jakieś bezbożnictwa się tu wyczynia.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
lord
Kontakt:

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 19 gru 2018, 20:14

Seks nie istnieje.
"Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił."
~Aluś, 20 marca 2019

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne Miasto Hipsterdorf”