Spalenie kukły Alfreda

Hipsterdorf is so crazy if you ask me – stolica alternatywnej kontrkultury artystycznej i sojowego latte.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Andrzej »

Dziś w godzinach wieczornych mieszkańcy Hipsterdorfu mieli okazję być świadkami performensu wykonanego przez jednego z okolicznych artystów. Hugh G. Rection, bo o nim mowa, podpalił kukłę symbolizującą króla-abdykta Alfreda, zwanego w Hipsterdorfie jego pizdowatością, co ma rzekomo podkreślać "specyficzny charakter" byłego władcy Dreamlandu.
Obrazek
Hugh G. Rection po zakończeniu performensu przemówił do zgromadzonych gapiów przez megafon: "Niektóre myśli są jak gówno przy­lepione do po­deszwy buta".
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Andrzej »

No i na chuj coś robić, jak OC jest przez was zlewany? Pierdolę to, wracam do zdechłych :^)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Stanisław Dmowski »

No i widzicie wreszcie, jak się ja czuję, gdy rzucam jakąś myśl/pomysł i nie otrzymuję odpowiedzi.

Ciekawe zresztą, bo już nie pamiętam, ile tam dostał ten podpalacz kary za swój happening?
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Maciej II »

"Happening".

Aż żałuję, że nie poszedłem. Ponoć po spaleniu kukły Alfreda i utopieniu jej w parkowym stawie, poczęstowano wszystkich uczestników wybornym Fondi, Fundi.. Fondue... y...
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Andrzej »

Florian von Stettin pisze: 13 gru 2018, 07:15 No i widzicie wreszcie, jak się ja czuję, gdy rzucam jakąś myśl/pomysł i nie otrzymuję odpowiedzi.
Nie jesteś pierwszy, którego to wkurwia, a dla mnie to nie pierwsza taka sytuacja.
Helmut Pohl pisze: 13 gru 2018, 08:55 Aż żałuję, że nie poszedłem. Ponoć po spaleniu kukły Alfreda i utopieniu jej w parkowym stawie, poczęstowano wszystkich uczestników wybornym Fondi, Fundi.. Fondue... y...
U nas się mówi fądyk.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Stanisław Dmowski »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 10:26 Nie jesteś pierwszy, którego to wkurwia, a dla mnie to nie pierwsza taka sytuacja.
Pozostaje po prostu się nie przejmować i robić swoje, oczywiście z zachowaniem zasady umiaru i kultury.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Andrzej »

Florian von Stettin pisze: 13 gru 2018, 12:40
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 10:26 Nie jesteś pierwszy, którego to wkurwia, a dla mnie to nie pierwsza taka sytuacja.
Pozostaje po prostu się nie przejmować i robić swoje, oczywiście z zachowaniem zasady umiaru i kultury.
Na tym polega problem, że większość moich inicjatyw przeszła bez większego echa, a jedyne, co zbiera jakąkolwiek atencję, to śmieszkowanie :^)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Darudo Ranlerald »

Największą wygraną człowieka, jest zdać sobie sprawę, że to, co się robi, robi się źle. Wtedy jest chociaż szansa, żeby zrobić to lepiej.
Największą głupotą jest robić coś źle, a potem płakać, że nikt się tym nie interesuje i nawet nie pomyśleć, że wina jest po naszej stronie, a nie innych, którzy beznadziejne rzeczy ignorują.

Wykopać starego kotleta, odgrzać go, w dodatku przypalając, a potem płakać, że inni nie reagują... w sumie to nawet zabawne. :D
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2989
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Maciej II »

Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 13:28 Wykopać starego kotleta, odgrzać go, w dodatku przypalając
Ale to chyba też podchodzi pod obrażanie korony.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Darudo Ranlerald »

Helmut Pohl pisze: 13 gru 2018, 13:33Ale to chyba też podchodzi pod obrażanie korony.
Wasza Ekscelencjo,

Królestwo Dreamlandu, do jakiego trafiłem, przypomina mi grę w szachy z psem. Chociaż są ustaolne pewne zasady tej zabawy, to pies co najwyżej ogonem poprzewraca piony. "Przecież to tylko piesek, pocieszny piesek" - co najwyżej powie ktoś, kto w szachy chciał pograć.
Ktoś, kto nie ma z kim grać, cieszy sie i z tego, że ten piesek merda ogonem.

Tak wygląda współczesny Dreamland.

Nie jestem królem, nie jestem parlamentarzystą, nie jestem administratorem. Nie mam narzędzi, żeby wywalić ludzi, którzy nie mają ochoty bawić się na ustalonych zasadach.

Kłaniam się nisko.

PS tak, to znieważenie korony. I Króla. Teoretycznie karane. W praktyce cieszymy się, że coś się dzieje. A jutro napiszemy, że jestesmy lepsi od Sarmacji, bo wysublimowani. Tfu!
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Andrzej »

Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 13:28 Największą wygraną człowieka, jest zdać sobie sprawę, że to, co się robi, robi się źle. Wtedy jest chociaż szansa, żeby zrobić to lepiej.
Największą głupotą jest robić coś źle, a potem płakać, że nikt się tym nie interesuje i nawet nie pomyśleć, że wina jest po naszej stronie, a nie innych, którzy beznadziejne rzeczy ignorują.

Wykopać starego kotleta, odgrzać go, w dodatku przypalając, a potem płakać, że inni nie reagują... w sumie to nawet zabawne. :D
Właśnie przez takich nudnych odbiorców z kijem w dupie nie chce mi się za wiele tu robić :^)
Andreas Rex Emeritus
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Polyna »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 01:58 No i na chuj coś robić, jak OC jest przez was zlewany?
Bo palenie kukły abdykanta jest nudne.

Co innego jakbyście spalili kukle Alfreda…
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Aleksander »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 10:26U nas się mówi fądyk.
U nas się godo, to jeroństwo z szokolado kiero siy kido na łowoce i inaksze maszkiety.
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 14:51Właśnie przez takich nudnych odbiorców z kijem w dupie nie chce mi się za wiele tu robić :^)
Ja po tokugawsku (pamięta ktoś tę mikronację jeszcze?) jestem zachwycony. Mieszkańcy Tokugawy po obejrzeniu widowiska artystycznego milczą. Im dłużej milczą, tym bardziej się zachwyceni. Ja tak właśnie milczę.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Darudo Ranlerald »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 14:51Właśnie przez takich nudnych odbiorców z kijem w dupie nie chce mi się za wiele tu robić :^)
Towarzysz musi zrozumieć, że nie każdy poprzestał w rozwoju na poziomie przedszkola.
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
Awatar użytkownika
Darudo Ranlerald
Posty: 99
Rejestracja: 19 lis 2018, 13:00
Numer GG: 808484
NIM:
Lokalizacja: Dreamopolis
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Darudo Ranlerald »

I wreszcie pora przyjąć do wiadomości, że to "śmieszkowanie" bawi tylko towarzysza. Gdyby towarzysz zaproponował coś na poziomie, to zapewniam, że znajdzie towarzysz odbiorców.

A póki co, z tym poziomem, to lepiej rzeczywiście nic nie robić. :)

Kłaniam się nisko.
(-) Darudo Ranlerald
Filozof, etyk, pustelnik
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Stanisław Dmowski »

Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 13:19 Na tym polega problem, że większość moich inicjatyw przeszła bez większego echa, a jedyne, co zbiera jakąkolwiek atencję, to śmieszkowanie :^)
Nieprawda. Sami wiecie, że doceniam Was za działania w Hipsterdorfie, który uważam za miasto nawet nie śmieszkowe, co groteskowe, pełne absurdów. To mi się podoba i mieliśmy okazję nawet współtworzyć narrację wizyty rządowej, która wypadła ciekawie. Dodatkowo agencja radiowa, myślę, że odgrzejemy pomysł, tylko naprawdę musiałbym znaleźć wolny wieczór, skrzyknąć chociażby JE Fryderyka i moglibyśmy się pokusić o materiał świąteczny. Może spróbuję coś w tym kierunku podziałać. Śmieszki śmieszkami, ale wiem, że pod dobrym okiem potraficie wiele, jeszcze nie wspomniałem o utworach muzycznych, wątki w ambarasadzie mi się bardzo podobały, może jakiś klubik muzyczny i robienie co jakiś czas playlist? Możliwości jest wiele, byle tylko nie rukwić :)
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Andrzej »

Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 17:04
Jezus Pedael Ipanienko pisze: 13 gru 2018, 14:51Właśnie przez takich nudnych odbiorców z kijem w dupie nie chce mi się za wiele tu robić :^)
Towarzysz musi zrozumieć, że nie każdy poprzestał w rozwoju na poziomie przedszkola.
Rozumiem obawy Towarzysza, dlatego Towarzyszowi zaproponuję prostszą w odbiorze sztukę. Szczegóły wkrótce.
Darudo Ranlerald pisze: 13 gru 2018, 17:07 I wreszcie pora przyjąć do wiadomości, że to "śmieszkowanie" bawi tylko towarzysza. Gdyby towarzysz zaproponował coś na poziomie, to zapewniam, że znajdzie towarzysz odbiorców.

A póki co, z tym poziomem, to lepiej rzeczywiście nic nie robić. :)

Kłaniam się nisko.
Nie dość, że kuc, to jeszcze buc XD Kłaniaj mi się nisko do laski ;)
Andreas Rex Emeritus
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Polyna »

الوـس pisze: 13 gru 2018, 16:59 Ja po tokugawsku (pamięta ktoś tę mikronację jeszcze?)
Oczywiście że pamiętamy, przecież to ojczyzna bukkake.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Spalenie kukły Alfreda

Post autor: Aleksander »

Anestezy Bukakke-Krupniński... Zaś wspomnienia...
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wolne Miasto Hipsterdorf”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości