STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Wniosek Marszałka PK o opinię do ustawy

Służby rozwijają i konserwują państwową infrastrukturę informatyczną.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13089
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Wniosek Marszałka PK o opinię do ustawy

Post autor: Daniel von Witt » 29 cze 2018, 12:35

Zwracam się z wnioskiem do Królewskich Służb Informatycznych o wyrażenie opinii w sprawie możliwości implementacji przepisów projektu ustawy do systemów informatycznych Królestwa.

(-) Daniel von Witt
Marszałek Parlamentu Królewskiego

Awatar użytkownika
Alfred
Posty: 1736
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Re: Wniosek Marszałka PK o opinię do ustawy

Post autor: Alfred » 30 cze 2018, 11:47

Jako kierujący obradami Królewskich Służb Informatycznych uprzejmie informuję, że przepisy przedmiotowego projektu nie wymagają implementacji, tzn. zmiany jakichkolwiek skryptów, a dają się wykonać przy użyciu istniejących funkcjonalności systemu informatycznego.

Zablokowany

Wróć do „Królewskie Służby Informatyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości