CBD - błędy w saldzie i działaniu

Służby rozwijają i konserwują państwową infrastrukturę informatyczną.
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: CBD - błędy w saldzie i działaniu

Post autor: ABW »

Drogi Mat Maxie, może pamiętasz jak manualnie musiałeś przelewać diengi z konta Kancelarii Premiera A22314 na konto MONu A89113. Minister Koller w prywatnej korespondencji napisał mi, że nadal pieniądze na jego konto nie wpłynęły, a ja przesłałem pieniądze 5 stycznia. Czy da się ręcznie sprawić, że te pieniądze trafią do MONu?
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: CBD - błędy w saldzie i działaniu

Post autor: matmax »

ABW pisze:Drogi Mat Maxie, może pamiętasz jak manualnie musiałeś przelewać diengi z konta Kancelarii Premiera A22314 na konto MONu A89113. Minister Koller w prywatnej korespondencji napisał mi, że nadal pieniądze na jego konto nie wpłynęły, a ja przesłałem pieniądze 5 stycznia. Czy da się ręcznie sprawić, że te pieniądze trafią do MONu?
Przelew mam na liście przelewów, saldo też wskazywało na odpowiednie fundusze. Widzę jednak, że były dwa konta MON, z których w jednym saldo pokazywało się jako 0D, podejrzewam, że to stąd problem. Usunąłem konto z pustym saldem, proszę o sprawdzenie, czy teraz są widoczne fundusze.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: CBD - błędy w saldzie i działaniu

Post autor: ABW »

Dziękuję za interwencję. Pieniądze znajdują się na koncie MONu i wszystko się zgadza. :)
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Sekcja G Królewskie Służby Informatyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość