Problemy z logowaniem na forum

Służby rozwijają i konserwują państwową infrastrukturę informatyczną.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Daniel von Witt »

W związku z pojawiającymi się trudności z logowaniem się na forum dyskusyjne, co jest mi sygnalizowane na skrzynkę mailową jak i widzę głosy na ten temat w niektórych krajach, sprawa została przekazana Koronie/KSI i mam nadzieję, że zostanie rozwiązana jak najszybciej.

Wiąże się to z zainteresowaniem Konfederacją Nowych Opcji. Kilku chętnych nie może wziąć w niej udziału właśnie z powodów technicznych, dlatego postaram się o zorganizowanie konwencji kontynuującej tematy wykładane w Alhambrze, w innym miejscu świata po 21 maja br., w czym mam nadzieję pomogą mi inni prawicowcy :)

(-) Daniel markiz von Witt
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Sted Asketil »

Hehe - czyzby sabotaz? :P

Sorki ale nie moglem sie powstrzymac :)

Sted
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 392
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Andrzej P Ordynski »

No, rzeczywiście szkoda, że nie możemy podebatować w większym gronie. :/ Jeśli jeszcze kiedyś będzie okazja, to ja oczywiście też bardzo chętnie wezmę udział. ;)
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Marcin Mikołaj »

Wasze Ekscelencje,

Sprawdzałem kilka razy logując się i wylogowując się z forum, na różnych przeglądarkach i nie wyskoczył żaden błąd, logowanie za każdym razem jest poprawne.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Daniel von Witt »

Tylko jakoś problem wciąż istnieje, bo co kilka dni czytam zagranicą, że ktoś ma z tym problem.

(-) Daniel markiz von Witt
Premier Rządu Jego Królewskiej Mości
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Marcin Mikołaj »

Wasza Ekscelencjo,

Jeżeli próbuje się zalogować kilkukrotnie i za każdym razem mam poprawnie wyświetlony zarówno formularz logowania jak i stronę po logowaniu, to w jaki sposób mam zweryfikować błąd?

Skrypt działa poprawnie, proszę o wskazanie linku strony, na której logują się osoby. Ponadto proszę sprawdzić, czy aby z całą pewnością chodzi o logowanie, a nie rejestrację.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Albon »

Witam

Ja w porównaniu z czasem z przed kilkun tygodni widze tylko że nie mozna sie zalogowac bezposrednio po nacisnieciu "odpowiedz" wyskakuje takie cos:
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/captcha/captcha_factory.php on line 36: include(./includes/captcha/plugins/phpbb_nucaptcha_plugin.php): failed to open stream: No such file or directory
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/captcha/captcha_factory.php on line 36: include(): Failed opening './includes/captcha/plugins/phpbb_nucaptcha_plugin.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear')
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/captcha/captcha_factory.php on line 38: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'phpbb_nucaptcha' not found
Fatal error: Call to a member function init() on a non-object in /usr/home/mimr/domains/dreamland.net.pl/public_html/forum/posting.php on line 186

Wiec najpierw trzeba sie zalogowac a potem dopiero nacisnac "odpowiedz", "nowy temat" moze tym majacym problemy z logowaniem o to chodzi?

Pozdrawiam Albon
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Marcin Mikołaj »

Wasze Ekscelencje,

Problem rozwiązany, powinno działać poprawnie.

(-) Marcin Mikołaj, R.
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: Problemy z logowaniem na forum

Post autor: Albon »

Witam

Działa :)

Pozdrawiam Albon

PS wogole to myslalem ze juz tak musi byc :) wolałem sie nie odzywac bo by bylo znow ze narzekam .. widzicie potrafie sie powstrzymac a juz dawno to zauwazylem :P
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Zablokowany

Wróć do „Sekcja G Królewskie Służby Informatyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości