Ceremonia Koronacji JKM odbędzie się 26 stycznia — Kancelaria Królewska zapowiedziała uroczystości koronacyjne. Już za dwa tygodnie odbędą się uroczystości związane z Koronacją Jego Królewskiej Mości Roberta II Fryderyka. Zapraszamy do współtworzenia oprawy tego wydarzenia. Więcej informacji.

Zbliża się Święto Konstytucji — już 9 lutego obchodzić będziemy państwowe święto. W związku z nadchodzącym świętem Jego Królewska Mość zaprosił do współpracy przy organizacji święta ogół mieszkańców i obywateli Królestwa. Udział w organizacji uroczystości może zgłosić każdy. Zapraszamy.

Zapytanie do KSI

Służby rozwijają i konserwują państwową infrastrukturę informatyczną.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Posty: 1614
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
Herb:
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Zapytanie do KSI

Post autor: Karolina Aleksandra » 8 sty 2019, 17:29

Szanowni i czcigodni, garść pytań.
  1. Jakie obecnie trwają prace w KSI, nad czym?
  2. Ile w ostatnim czasie osób zaproponowało pomoc KSI i czym się to skończyło (akceptacja oferty, zignorowanie oferty, akceptacja oferty, po której nastąpiło milczenie strony, która oferowała pomoc, etc.)?
  3. Jakie są plany KSI na najbliższą przyszłość?
  4. Czy Torkan Ingawaar ostatecznie zostanie przywrócony w skład KSI?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Karolina Aleksandra

Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
deputowany
Posty: 1301
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
Herb:
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Zapytanie do KSI

Post autor: Tomasz von Habsburg » 12 sty 2019, 22:48

Wasza Królewska Wysokość,

odpowiadam dopiero teraz, dlatego że myślałem, iż zdążymy ustalić plan działania, ale z powodu powyborczego zamieszania stanie się to pewnie dopiero za jakiś czas.
  1. Osobiście pracuję głównie nad nowym motywem dla strony CBD. Prace owe są na zaawansowanym poziomie i wdrożenie zmian powinno wkrótce nastąpić. Jego Ekscelencja Piotr Harniakiewicz jeszcze się wdraża, ale szybko powinien przejść do właściwych zadań.
  2. Był to jedynie Jego Ekscelencja Piotr Harniakiewicz, którego pierwsze próby zwerbowania podjęliśmy zaraz po przybyciu Jego Ekscelencji. Ostatnio rozmowy na temat współpracy z Jego Ekscelencją zostały sfinalizowane i Jego Ekscelencja został powołany w skład KSI.
  3. Jak wspomniałem na wstępie, czekają one na ustalenie, ale na horyzoncie majaczą tematy archiwum, nowej strony głównej, systemu gospodarczego i odświeżenia reszty systemów.
  4. Czekamy na odpowiedź Jego Ekscelencji w tej sprawie.
(-) Tomasz baron von Habsburg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Królewskie Służby Informatyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość