Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Torkan Ingawaar »

Panie Ambasadorze,

mam nadzieję, że będzie Pan konsekwentny w swoich działaniach i nadksiążę Robert Janusz zostanie tu stosownie upomniany za słowa skierowane do obywatela Królestwa dwa posty wyżej.

Łączę wyrazy szacunku,
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: RIIF »

Torkan Ingawaar pisze:Panie Ambasadorze,

mam nadzieję, że będzie Pan konsekwentny w swoich działaniach i nadksiążę Robert Janusz zostanie tu stosownie upomniany za słowa skierowane do obywatela Królestwa dwa posty wyżej.

Łączę wyrazy szacunku,
Jestem u siebie. Ty zaś nie. Pozdro.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Daniel von Witt »

Ale Pan nie posiada immunitetu. Chce Pan siedzieć tylko w ambasadzie, bo na zewnątrz Pana rozszarpią za Pańskie, jakby nie patrzeć, prowokacyjne zachowanie? :)

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: RIIF »

Daniel von Witt pisze:Ale Pan nie posiada immunitetu. Chce Pan siedzieć tylko w ambasadzie, bo na zewnątrz Pana rozszarpią za Pańskie, jakby nie patrzeć, prowokacyjne zachowanie? :)

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Mi się tu podoba. Jak w domu. Natomiast ja generalnie sugeruję utemperować wypowiedzi takich ludków jak pan Torkan, wydalony za swe zachowania z KS, czy Pan Cahtiliński, który nie przebiera w słowach, a jego zachowanie zdaje się być powszechnie tolerowane.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Daniel von Witt »

Książę Skytji jest wolnym człowiekiem i gdyby popełniał jakieś przestępstwa to zostałby za nie ukarany. Niestety ostatnie dochodzenie w jego sprawie nie wykazało, że czymś się zhańbił przed naszym wymiarem sprawiedliwości. Więc przykro mi, ale tutaj może czuć się bezpieczny. To jego dom :)

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: RIIF »

Pan premier umie sobie robić jaja :) Doceniam :D
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Torkan Ingawaar »

RCA pisze: Mi się tu podoba. Jak w domu. Natomiast ja generalnie sugeruję utemperować wypowiedzi takich ludków jak pan Torkan
Królestwo Dreamlandu jest demokratycznym państwem prawa i tutaj nikt za obrazę majestatu na kilka tygodni do więzienia nie trafia a zasada, zgodnie z którą lżenie Króla jest też lżeniem Królestwa tutaj nie obowiązuje. Polecam się doedukować. Natomiast wypowiedzi szefa rządu Księstwa Sarmacji sugerujące władzom Królestwa podejmowanie działań przeciwko własnym obywatelom są zwyczajnie skandaliczne. Jeszcze raz apeluję do ambasadora o zdecydowaną reakcję.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2016, 18:04 przez Torkan Ingawaar, łącznie zmieniany 3 razy.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

RCA pisze:
Daniel von Witt pisze:Ale Pan nie posiada immunitetu. Chce Pan siedzieć tylko w ambasadzie, bo na zewnątrz Pana rozszarpią za Pańskie, jakby nie patrzeć, prowokacyjne zachowanie? :)

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Mi się tu podoba. Jak w domu. Natomiast ja generalnie sugeruję utemperować wypowiedzi takich ludków jak pan Torkan, wydalony za swe zachowania z KS, czy Pan Cahtiliński, który nie przebiera w słowach, a jego zachowanie zdaje się być powszechnie tolerowane.
Pani Robercie co pan gada za bzdury dobra ja rzeczywiście nie przebieram w słowa ale pan Torkan nie został wcale wydalony za nieodpowiednie zachowanie bo dobrze się zachowywał tylko za to że stanowł on po stronie JKM Arsajcjusza Arpeda którego lud Baridasu wybrał na swojego króla bo nie podobały im się rządzy Tomasza Ivo Hugona więc proszę naprawdę nie kłama.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: RIIF »

DjkCezarowcy pisze:Pani Robercie co pan gada za bzdury dobra ja rzeczywiście nie przebieram w słowa ale pan Torkan nie został wcale wydalony za nieodpowiednie zachowanie bo dobrze się zachowywał tylko za to że stanowł on po stronie JKM Arsajcjusza Arpeda którego lud Baridasu wybrał na swojego króla bo nie podobały im się rządzy Tomasza Ivo Hugona więc proszę naprawdę nie kłama.
Proszę odstawić prochy... serio.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

RCA pisze:
DjkCezarowcy pisze:Pani Robercie co pan gada za bzdury dobra ja rzeczywiście nie przebieram w słowa ale pan Torkan nie został wcale wydalony za nieodpowiednie zachowanie bo dobrze się zachowywał tylko za to że stanowł on po stronie JKM Arsajcjusza Arpeda którego lud Baridasu wybrał na swojego króla bo nie podobały im się rządzy Tomasza Ivo Hugona więc proszę naprawdę nie kłama.
Proszę odstawić prochy... serio.
A pan wóde i niech pana Wielka Małpa piorunem szczeli .
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: RIIF »

DjkCezarowcy pisze:A pan wóde i niech pana Wielka Małpa piorunem szczeli .
Wiesz człopcze, że mam z Ciebie bekę? Wódę? Ja nie piję alkoholu. I nie mówi się "szczeli", a "strzeli". I zdecydowanie za dużo Pan w lusterko spogląda.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Daniel von Witt »

RCA pisze:Pan premier umie sobie robić jaja :) Doceniam :D
Odnoszę wrażenie, że Pańskie kanclerstwo w chwilach krytyki właśnie na tym polega - na robieniu sobie jaj i śmieszkowaniu z przeciwników. Sarmacja ma za Kanclerza polityka czy celebrytę?

(-) Daniel książę von Witt
Premier Rządu Królewskiego
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

RCA pisze:
DjkCezarowcy pisze:A pan wóde i niech pana Wielka Małpa piorunem szczeli .
Wiesz człopcze, że mam z Ciebie bekę? Wódę? Ja nie piję alkoholu. I nie mówi się "szczeli", a "strzeli". I zdecydowanie za dużo Pan w lusterko spogląda.
Oj panie panie ja tylko radzę niech pan wraca do Sarmacji bo na zewnątrz ambasady znajdują się ludzie którzy za panem nie przepadają.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2016, 18:20 przez Kacper von Arpet Cha., łącznie zmieniany 1 raz.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: RIIF »

Daniel von Witt pisze:
RCA pisze:
Pan premier umie sobie robić jaja :) Doceniam :D
Odnoszę wrażenie, że Pańskie kanclerstwo w chwilach krytyki właśnie na tym polega - na robieniu sobie jaj i śmieszkowaniu z przeciwników. Sarmacja ma za Kanclerza polityka czy celebrytę?
To zależy kogo Pan o to zapyta. Gdybym ja miał odpowiedzieć to bym odpowiedział, że zwykłego człowieka. Który czasem się pośmieje, czasem się powkurza, a czasem będzie śmiertelnie poważny. Nie jestem politykiem, nie jestem cynikiem. Daleko mi do nadkwasoty ideologicznej. Natomiast zwyczajnie kroczę wśród ludzi. Mam nastroje i uczucia jak każdy. Nikt mi ich nie zabierze :)
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Polyna »

Daniel von Witt pisze:Odnoszę wrażenie, że Pańskie kanclerstwo w chwilach krytyki właśnie na tym polega - na robieniu sobie jaj i śmieszkowaniu z przeciwników.
A także grożeniu wpierdolem.
Sarmacja ma za Kanclerza polityka czy celebrytę?
Biorąc pod uwagę to że Kanzlerem jest Janusz „Piramida” Cz. – z całą pewnością to drugie.
Awatar użytkownika
Henryk Wespucci
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwie 2016, 16:38
NIM:
Lokalizacja: Almera
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Henryk Wespucci »

Szanowni Państwo! Czy uważacie że to jest odpowiednie miejsce na kłótnie? Wyzywanie kogoś jest tutaj nie na miejscu. Panie Chatliński i Panie Kanclerzu von Thorn, ja proszę żeby takie komentarze padały poza ambasadą. Zakłócają Państwo pracę pracujących tutaj pracowników ambasady. Jeśli wszyscy Państwo myślicie że obsługa placówki nie ma ciekawszych zajęć niż wysłuchiwać nieprzyjemne komentarze, obelgi to jesteście w błędzie.

Proszę o spokój. Dajcie w spokoju pracować. Ambasada jest miejscem gdzie możemy dowiedzieć się wielu potrzebnych rzeczy, lecz nie jest miejscem gdzie tolerowane są kłótnie i wyzywanie wszystkiego czego się rusza.

Pozdrawiam bardzo, bardzo cieplutko.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2016, 18:58 przez Henryk Wespucci, łącznie zmieniany 1 raz.
(-) Henryk Wespucci
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: RIIF »

Henryk Wespucci pisze:Szanowni Państwo!
Panie Ambasadorze... Panie Kanclerzu von Thorn. Ok? :D
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Henryk Wespucci
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwie 2016, 16:38
NIM:
Lokalizacja: Almera
Kontakt:

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Henryk Wespucci »

Ależ to było do wszystkich gości ambasady, dopiero później było o Panu Kanclerzu. :D
(-) Henryk Wespucci
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

Hmm dobra może faktycznie przesadziłem tak więc przestanę ale zdania nie zmienie wolność dla Baridasu.
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Kacper von Arpet Cha.
Posty: 227
Rejestracja: 25 lis 2016, 21:00
Numer GG: 0
NIM: 926525

Re: Wiadomości z Księstwa Sarmacji - 11.12.2016

Post autor: Kacper von Arpet Cha. »

Panie kanclerzu Robercie Januszu von Thorn chciałbym pana przeprosić za wulgarne słownictwo w stosunku do pana i narodu sarmackiego. Co prawda nadal jestem nadal negatywnie nastawiony do Księstwa Sarmacji ale już trochę mniej. Za to wpadłem na pomysł jak rozwiązać problem królestwa Baridasu. Mianowicie niech pan spróbuje przekonać jako kanclerz wasz rząd i księcia Tomasza Ivo Hugo do przeprowadzenia referendum na terenie Królestwa Baridasu gdzieś lud tego królestwa zdecydowanie czy pozostać w unii z Sarmacją czy też nie. I jeśli lud Baridasu zdecydowanie się na zerwanie unii to unznacie ich wybór i Arsacjusza Arpeda za króla Baridasu a jeśli lud Baridasu zdecyduje się na pozostanie w unii to ja uznam ten wybór i przestanę krytykować Księstwo Sarmacji .
Wielki Patriarcha Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy Senior.Przyszły WP BRWM. Przyszły Zarządca Kancelari BRWM. Założyciel Suwerennego Bractwa Wielkiej Małpy .Pretendent do marionetkowego tronu Księstwa Sarmacji . Książę Furlandii i Luindoru.
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości