Powitanie

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Michał Bryennios
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2014, 16:01
NIM: 568239
Kontakt:

Powitanie

Post autor: Michał Bryennios »

Wasza Królewska Mość
Wasze Królewskie Wysokości
Wasze Ekscelencje


Dostąpiłem zaszczytu reprezentacji Księstwa Sarmacji w Królestwie Dreamlandu pełniąc funkcję Ambasadora przy Jego Królewskiej Mości Edwardzie II. Serdecznie dziękuję za akceptację mojej osoby na to stanowisko i obiecuję stałą aktywność oraz informowanie Waszych Ekscelencji o najnowszych wydarzeniach z życia Księstwa.

Pragnę serdecznie pozdrowić Waszą Królewską Mość i wszystkich Dreamlandczyków, Elderlandczyków, Scholandczyków i gości zagranicznych, a także bardzo podziękować Jego Ekscelencji Mat Maxowi von Salvepol i Jego Ekscelencji Torkanowi Ingawaarowi za pomoc techniczną przy przypomnieniu hasła i zmianie maila.

Liczę na to, że oprócz oficjalnej posługi będę w stanie lepiej poznać kulturę Dreamlandu i zaangażować się w życie publiczne królestwa. Wierzę, że polityka i prawodawstwo Sarmacji mogłyby się wiele nauczyć z doświadczenia renomowanego sąsiada, a ja postaram się tę wiedzę nabyć i docenić.

Życzę Księstwu i Królestwu udanej współpracy, a Waszym Ekscelencjom zdrowia i mnóstwa wolnego czasu. :)
Z wyrazami najwyższego uszanowania
/—/ Michał hr. Bryennios
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1647
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Torkan Ingawaar »

Obrazek
Wasza Ekscelencjo,

w imieniu własnym i Jego Królewskiej Mości Edwarda II witam serdecznie w Królestwie. Proszę się śmiało rozgościć. Mam nadzieję, że - zgodnie z zapowiedzią - będzie się Ekscelencja wypowiadała czasem w dyskusjach na naszym forum. Z podziwem patrzymy na dorobek Waszej Ekscelencji i wkład pracy w budowę aktywnego Konsulatu Sclavinii. Uważam, że aktywny i znający się na swojej pracy ambasador to jeden z kluczowych elementów zapewniających utrzymanie poprawnych relacji między dwoma państwami. Myślę, żę możemy tu mówić o właściwym człowieku na właściwym miejscu.
Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami,

(-) Torkan Ingawaar
Minister Spraw Zagranicznych
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Gaston de Senancour »

Jest nam wszystkim niezmiernie miło, że Korona Sarmacka postawiła właśnie na Waszą Ekscelencję.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość