XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Post autor: Pavel Svoboda »

Dreamland wygrał ćwierćfinał 2:0. Pierwsza połowa była nieco nerwowa, bo nie padły żadne gole (Dreamland strzelił jednego, jednak sędzia uznał spalony). W drugiej połowie strona dreamlandzka zaczęła robić postępy i ustaliła wynik. Ogółem jednak Dreamland dominował cały mecz. Królestwo Bantu ani razu nie zbliżyło się nawet do naszej bramki.

Pozostałe mecze również bez zaskoczeń, chyba z wyjątkiem meczu VRP - Sarmacja, który Sarmaci przegrali 0:2. Jeśli dobrze się nie mylę, to oznacza, że półfinał zagramy z Pięciopolską - jedyną drużyną, która wygrała z nami w fazie grupowej.

Pozostałymi półfinalistami są Samban Zachodni i La Palma.
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Post autor: Pavel Svoboda »

Sporo BARDZO dobrych wiadomości z V-Mundialu!

Po pierwsze: JESTEŚMY W FINALE!

W półfinale Dreamland pokonał La Palmę 3:0.

Warto tu zaznaczyć, że jak dotąd naszym najlepszym wynikiem na Mundialu było trzecie miejsce. To oznacza, że już teraz pobiliśmy własny rekord. To jest nasze najlepsze wystąpienie na tej imprezie w historii.

Dobre wiadomości jednak się na tym nie kończą. W zaskakującym drugim półfinale, mistrz ostatniego sezonu Ligi Mikroświatowej, Samban Zachodni przegrał 0:1! Finał zagramy więc z Pięciopolską, co OGROMNIE zwiększa nasze szanse na wygraną!

Jak wspomniałem, Pięciopolska jest jedyną reprezentacją, z którą przegraliśmy mecz na tych mistrzostwach. Możliwe jest więc oczywiście, że powtórzą ten sukces. Zadanie to będzie dla nich jednak nieco trudniejsze, jeśli tym razem nie zapomnę ustawić taktyki ;) Wyniki VRP w fazie grupowej były mieszane. Zaliczyli między innymi porażkę z dosyć słabym Baridasem.

Sytuacja wygląda więc lepiej, niż gdybyśmy mierzyli się z Sambanem, który fazę grupową zakończył z kompletem zwycięstw i bez straty ani jednej bramki. VRP miało sporo szczęścia by w środę pobić takiego tytana. Miejmy nadzieję, że w niedzielę 1 listopada, gwiazdy będą im mniej przychylne i Dreamland wygra swój pierwszy Puchar!
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Post autor: Daniel von Witt »

Życzę powodzenia i gratuluję historycznego osiągnięcia już na tym etapie! :)

(-) Daniel markiz von Witt
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Post autor: Pavel Svoboda »

A więc jednak. Dreamland mistrzem! Wygraliśmy swój pierwszy Mundial :)

Wypada mi przede wszystkim pogratulować poprzednim trenerom dreamlandzkiej reprezentacji, zwłaszcza Paulowi von Panevnickowi. Wygraliśmy dzięki bardzo silnej drużynie i nie ja tę drużynę skompletowałem. Można wręcz powiedzieć, że przyszedłem na gotowca. Kiedy objąłem drużynę, zespół był tak mocny, że właśnie awansował do I ligi bez jakiegokolwiek opiekuna. Dreamlandzka reprezentacja jest więc samograjem. Mój wkład był ograniczony. Cieszę się jednak, że załapałem się na ostatnią prostą tej podróży i mogłem oglądać z bliska efekty ciężkiej pracy twórców DFP :)
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Post autor: matmax »

Gratulacje! Z okazji sukcesu Dreamlandu w Scholopolis, Kanikogradzie i Alexiopolis dziś można wypić piwo za darmo :)
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
APRS
król-senior
Posty: 842
Rejestracja: 19 sie 2010, 19:20
Numer GG: 2587993
NIM: 607400
Lokalizacja: aktualnie: Sangajokk
Kontakt:

Re: XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Post autor: APRS »

Wiem, że późno, ale informacje do Skytji docierają jednak ze znacznym opóźnieniem. Serdeczne gratulacje dla drużyny królewskich! Trzeba będzie chyba wreszcie na poważnie zacząć myśleć o odpowiednim stadionie dla naszej drużyny narodowej, oczywiście w Dreamopolis.

Póki co oddaję do dyspozycji boisko w Kakutach.

(-) Artur Piotr, RS.
Lord Gubernator Domeny Królewskiej
Awatar użytkownika
Albon
Posty: 480
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:19
NIM: 570699
Kontakt:

Re: XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Post autor: Albon »

hggmmmhmmm Wasz Królewska Mośc moge na strone? ....(szeptem) chciałem tylko przypomnieć że na boisko (klepisko) przeoraliśmy i posadziliśmy eee tee no ...zioła ... a tak przy okazji działka dla Waszej Wysokości jak zawsze u sołtysa w kopercie.... (oddala się cichaczem).
Audiatur Et Altera Pars

Z TRZECIEJ CHAŁUPY
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: XIII v-Mundial Baridas&Sclavinia 2015

Post autor: Edward II »

Tytułem domknięcia tematu. Przyjemna dla oka formuła, kilka celnych uwag.

Gratuluję osiągnięcia - to największy sukces w historii naszej piłki. Doceniam skromność, ale - i tu wtrącam jako jeden z Pańskich poprzedników - chciałbym jedną rzecz zdementować. Nie ma drużyn samograjów. To wyłącznie Pańska zasługa. Trzymam kciuki za kolejny sezon.

  • (-) Jacques de Brolle
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość