Virtual Capital of Culture 2021

Twórczość artystyczna, badania naukowe, spekulacje filozoficzne.
Grenin
Posty: 3
Rejestracja: 4 lut 2021, 08:29
NIM:
Kontakt:

Virtual Capital of Culture 2021

Post autor: Grenin »

Obrazek
Szanowni Państwo!
Czy jest coś, czym ten kraj mógłby pochwalić się v-światu? Coś, czego inni mogli by Wam pozazdrościć? Kultura, zabytki, obyczaje i wiele innych?

Mam zaszczyt zaprosić Wszystkich do udziału w pierwszym brodryjskim konkursie międzynarodowym "Wirtualna Stolica Kultury".
Konkurs będzie polegał na wyłonieniu miasta, które w ciągu jednego roku może zaprezentować życie kulturalne miasta, regionu i całego państwa.
Miasto-zwycięzca otrzyma prestiżową statuetkę Wirtualnej Stolicy Kultury.

Zasady wyglądają tak:
1. Udział w konkursie może wziąć każde państwo, spełniające powszechne warunki do jego uznania.
2. Na początek następuje chęć zgłoszenia się danego państwa do udziału w konkursie poprzez przedstawiciela władz danego kraju.
3. Następnie dany kraj wyłania swojego reprezentanta w głosowaniu międzynarodowym i zgłasza go Komisji Konkursowej. (Tryb wyłaniania reprezentanta określa dany kraj).
4. Kolejnym etapem jest wybór miasta, które będzie reprezentowało dany kraj i ubiegało się o tytuł Wirtualnej Stolicy Kultury. (Tryb wyboru miasta określa dany kraj). Kraje tworzą katalog miasta-reprezentanta (opis, co warto zwiedzić, imprezy kulturowe i inne), a sam katalog umieszczony będzie na stronie konkursowej.
5. Reprezentanci w głosowaniu międzynarodowym oddają głos na miasta wyłonione przez poszczególne kraje. Reprezentanci w głosowaniu międzynarodowym nie mogą oddać głosu na miasto, które należy do kraju, który reprezentują.
6. Na koniec Komisja Konkursowa po przeliczeniu głosów przyznaje statuetkę Wirtualnej Stolicy Kultury zwycięskiemu miastu.
7. Kraj, którego reprezentowane miasto zostało zwycięzcą konkursu ma prawo do organizacji kolejnej edycji konkursu.

Dokładne szczegóły oraz kalendarz konkursowy podamy wkrótce na specjalnej stronie konkursowej, do której link prześlemy.
Awatar użytkownika
Andrzej Swarzewski
Posty: 302
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Re: Virtual Capital of Culture 2021

Post autor: Andrzej Swarzewski »

A można zgłosić kampus Uniwersytetu Królewskiego?
prof. Andrzej Swarzewski
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura i nauka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości