STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Rozkaz 1/13

Zbiór skytyjskich aktów prawnych
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1388
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Rozkaz 1/13

Post autor: Torkan Ingawaar » 23 kwie 2018, 22:23

ROZKAZ KSIĘCIA SKYTJI
z dnia 23 kwietnia roku trzynastego

DO SKYTYJSKIEGO KORPUSU EKSPEDYCYJNEGO

I. Rozkazuję wszystkim jednostkom znajdującym na okrętach u południowych wybrzeży Kugarii i Królestwa Tuyuhun zejście na ląd

II. Desant jednostek dowodzonych przez Adriena Alatriste nastąpi na wybrzeżu w okolicach Anxa-Kangczong w Królestwie Tuyuhun (pole Z2)

III. Desant jednostek dowodzonych przez Viktora Thogona at Aterę nastąpi na wybrzeżu w okolicach Daduasz w Chanacie Kugarskim (pole F8)

IV. Rozkaz doręczyć Naczelnemu Dowódcy Viktorowi Thogonowi at Aterze do rąk własnych

V. Rozkaz wykonać natychmiastowo

VI. Rozkaz podać do wiadomości publicznej po wykonaniu
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Monitor Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość