STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Dekret 8/12

Zbiór skytyjskich aktów prawnych
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1388
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Dekret 8/12

Post autor: Torkan Ingawaar » 13 sie 2017, 23:55

Obrazek

Dekret Księcia Skytji

O inkorporacji oraz nadaniu ziemi

My, Torkan Ivsson Ingavaaräinen, z woli Niebios Książę Skytji, Pan na Sangajokk, Władca Mórz Północnych, Opiekun dorszy etc. etc., postanawiamy, co następuje:

***
1. Przyłączamy do Księstwa naszego wyspy za północnym morzem i nadajemy im nazwę Archipelag Eislarski.

2. W obrębie Archipelagu Eislarskiego tworzymy terytorium Republiką Eislarską zwane, przekazując je w darze emigrantom eislarskim z terenu Królestwa Baridasu pod przywództwem Adriena Eryka Esjara Józefa Alatriste.

3. Ponadto oznajmiamy, iż decyzją naszą żadne obecne ani przyszłe skytyjskie akty prawne poza niniejszym dekretem nie mają na terenie Republiki Eislarskiej jakiejkolwiek mocy.

Dano w Sangajokk dnia trzynastego sierpnia roku dwunastego.

(-) Torkan Ivsson Ingavaaräinen
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Monitor Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość