STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Dekret 2/12

Zbiór skytyjskich aktów prawnych
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1388
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Dekret 2/12

Post autor: Torkan Ingawaar » 12 lis 2016, 23:25

Obrazek

Dekret Księcia Skytji

O ochronie wierzeń rodzimych

My, Torkan Ivsson Ingavaaräinen, z woli Niebios Książę Skytji, Pan na Sangajokk, Władca Mórz Północnych, Opiekun dorszy etc. etc.


W trosce o tożsamość Narodu Skytyjskiego,

Ograniczając wpływy szkodliwych elementów kultury Południa,

Pragnąc zachować wiarę Przodków naszych,


Postanawiamy, iż od dnia dzisiejszego zakazane jest nakłanianie poddanych naszych do przyjęcia wiary innej niż ta, którą wyznawali ich ojcowie, ich dziadkowie i wszyscy ich przodkowie. Wszelcy kapłani z Południa, którzy przy braku zgody naszej swoją lecz nam obcą wiarę szerzyć zaczną wśród poddanych naszych na naszą niełaskę się narażą.

Ponadto nakazem naszym zobowiązujemy wszystkich poddanych naszych do wydania fałszywych kapłanów w ręce nasze. Każdy kapłan czczący obcych bogów bez wyraźnego przyzwolenia naszego zostanie rzucony dorszom naszym jako pokarm, a szczątki jego na brzeg przez morze wyrzucone w słońcu będą gniły, aż znikną całkowicie, stając się pokarmem także dla ziemi naszej i ptactwa naszego

Dano w Sangajokk dnia dwunastego listopada roku dwunastego.

(-) Torkan Ivsson Ingavaaräinen
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Monitor Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość