Echo Segali

Miasto w Furlandii, w Hrabstwie Flores. Właścicielem jest Fryderyk Orański-Nassau. Strona miasta.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Echo Segali

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Analizowałem hymn pod kątem historii miasta i natchnąłem się na:
22 kwietnia 1923 roku -
Powstaje pierwsza na ziemiach Furlandii rozgłośnia radiowa „ECHO SEGALI”. Swoją działalność kontynuuje po dziś dzień.
Głosu mógłbym użyczyć. Pytanie co z obróbką dźwięku i przygotowaniem materiałów do audycji. A chociażby raz w miesiącu, ale przemyślane i nie na siłe.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Emil Potocki
Posty: 83
Rejestracja: 15 mar 2017, 10:06
NIM:
Lokalizacja: Segali
Kontakt:

Re: Echo Segali

Post autor: Emil Potocki »

Muszę przyznać, że nie mam kompletnie żadnego pojęcia jak dokonywać obróbki audio, a przez następny tydzień-dwa jestem jeszcze wyłączony po przebytym zapaleniu płuc, ale po upływie tego czasu także bez problemu mogę regularnie użyczać swojego głosu! Podejrzewam oczywiście, że wypaliłaby raczej nagrana, dajmy na to, kilkunastominutowa audycja aniżeli taka na żywo? :)

Jeżeli mamy jakichś specjalistów od audio na forum, to podejrzewam, że będziemy potrzebowali w przedsięwzięciu ich pomocy.
/—/ Emil Potocki y Bahamonde
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Ojciec Założyciel Sclavinii i założyciel Błękitnego Frontu.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Echo Segali

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Widział Ekscelencja audycję Dreamlandzkiej Agencji Radiowej? Wykonana była całkiem nieźle, choć może nieco za sztucznie. Ale jak na pierwszy raz chyba nie było najgorzej :) Głosu użyczyłem ja, edycją jednak w całości zajął się Jezus Ipanienko, który zrezygnował z działalności w KD, więc nie wiem jak się za to zabrać.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Emil Potocki
Posty: 83
Rejestracja: 15 mar 2017, 10:06
NIM:
Lokalizacja: Segali
Kontakt:

Re: Echo Segali

Post autor: Emil Potocki »

Przesłuchałem, bardzo przystępna forma audycji! Co prawda pewnie nie bylibyśmy w stanie stworzyć takiego high-tech rozwiązania w postaci równego cięcia audio i wstawek, ale myślę, że powtórzenie wiadomości z dżinglami między nimi i muzyką na końcu dalibyśmy radę zrobić w takim AudaCity (przyznaję, że dzisiaj dla testów bawiłem się w cięcie dzwonków na telefon, późno się człowiek w życiu uczy takich rzeczy!).

Moglibyśmy zacząć powoli planować! A jaki zakres działania Hrabia proponuje, typowe skupienie się na działaniach lokalnych, może garść informacji z centrali + informacje lokalne? Muzyka oczywiście pewnie pójdzie na koniec ustaleń, już drżę przed strzelaniem w gusta słuchaczy. :D
/—/ Emil Potocki y Bahamonde
Lord-Szambelan Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Ojciec Założyciel Sclavinii i założyciel Błękitnego Frontu.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Echo Segali

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Jeśli chodzi o zasób muzyki, najchętniej skorzystałbym z muzyki klasycznej. Z centrali jak już to nagrywałbym rzeczy dotyczące prowincji i miast. My sami moglibyśmy podsumować działalność w mieście w ciągu/miesiąca kwartału, bo nie ma sensu częściej i ewentualnie pokusić się o próbę dyskusji "na antenie" za pomocą jakiegoś komunikatora i podyskutować nad możliwościami rozwoju "na wizji". Wszystko można nagrać, tylko chcieć i pobawić się chwilę :p
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Segali”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości