Organizacja Regimentu Książęcego

Miejsce obrad Dworu Książęcego pod przewodnictwem Marszałka Dworu.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Organizacja Regimentu Książęcego

Post autor: Daniel von Witt »

Kapitan Memoshi Kaguya jeszcze pod koniec ubiegłego roku wydał rozkaz zmieniający strukturę Regimentu Książęcego. Na początku dyskusji na temat nowej organizacji Regimentu poprosiłem o opinię w sprawie Pana barona van Kollera, który służy w Elderlandzkiej Armii Królewskiej i ma doświadczenie w organizowaniu struktur wojskowych. Poproszę o głos Pana Markocjusza.

(-) Daniel ax. von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Markocjusz van Koller
Posty: 286
Rejestracja: 24 lip 2016, 14:56
NIM: 645400
Herb: m29
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Organizacja Regimentu Książęcego

Post autor: Markocjusz van Koller »

Dziękuję.

Uważam, że sama koncepcja organizacji jest trafna.

Mam jednak kilka zastrzeżeń:
1. Wszystkie jednostki są samodzielne? Czy na przykład pułki są formacjami składowymi dywizji? Nie zostało to zaznaczone w projekcie.
2. Proponuję, aby w każdym mieście, gdzie będą rozlokowane poszczególne jednostki zostały utworzone garnizonu. Będą one bezpośrednio podlegały pod Sztab Główny. Niewątpliwie będzie to ułatwienie w dowodzeniu związkami taktycznymi.
3. Optuję za tym, aby w każdym garnizonie utworzyć placówki Policji Książęcej. Warto też doprecyzować ich strukturę organizacyjną.
4. Dlaczego jednostki morskie nie mają nazw?

Przedstawiłem swoje uwagi, sugestie. Mam nadzieję, że zostaną one rozpatrzone i będą pomocne w dalszych pracach.

(-) chor. Markocjusz baron van Koller
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Organizacja Regimentu Książęcego

Post autor: Daniel von Witt »

Memoshi Kaguya, w związku z nieaktywnością, został odwołany z stanowiska Kapitana Regimentu. Do czasu wyboru jego następcy Regimentem kieruje Marszałek Korsei.

(-) Daniel ax. von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Organizacja Regimentu Książęcego

Post autor: Daniel von Witt »

Do grona dworzan dołączył Pan Maciek von Tukass jako Kapitan Regimentu. Mam nadzieję, że podejmie współpracę z Panem Kanclerzem Kluckiem i wspólnie wymyślą Panowie jako rozruszać naszych żołdaków. Za długo już siedzą w koszarach - może jakieś ćwiczenia, może manewry? Może atak na Skytję? :P

(-) Daniel ax. von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Zablokowany

Wróć do „Pałac Conseil”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość