Miasto w likwidacji?

Archiwum zajmuje gromadzeniem archiwalnych dokumentów(nieaktualnych zarządzeń itp.), map, planów.
NACZELNIK ARCHIWUM: vacat
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Miasto w likwidacji?

Post autor: Daniel von Witt »

Szanowny Burgrabio,

przeglądając dzisiaj Centralny Rejestr Instytucji i Przedsiębiorstw zauważyłem, że miasto Koppenberg zostało przez Pana postawione w stan likwidacji w dniu 9 listopada. Mógłby Pan wyjaśnić ten stan rzeczy?

(-) Daniel książę von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Re: Miasto w likwidacji?

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Chcę wyjaśnić,

Miasto Koppenberg, nie zostało postawione w stan likwidacji, tylko w Centralnym Rejestrze Instytucji i Przedsiębiorstw istniały dwa konta - jedno Koppenberg, drugie Miasto Koppenberg. Pierwsze zostało utworzone jeszcze przez mojego poprzednika, drugie przeze mnie. Konto Miasto Koppenberg, zostało otworzone po to a żeby stworzyć podstawy finansowe miasta. Konto Koppenberg zostało przypisane dosyć późno. Wobec czego postanowiłem o likwidacji pierwszego konta, tak żeby uporządkować chaos wokół finansów i skarbu miasta.

Miasto nie jest w likwidacji. Tylko uporządkowano chaos na stany. Obecne konto miasta to Miasto Koppenberg w CRIiP o numerze A13072.

Jego Ekscelencja
Leszek van der Fryssau
Burgrabia Miasta Koppenberg
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
________________________________________
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Miasto w likwidacji?

Post autor: Torkan Ingawaar »

Chcę się wypowiedzieć,

Zawiodłem się na Panu, Panie de Fryssau. Właśnie pokazał Pan swój prawdziwy stosunek do Królestwa i wszystkich jego obywateli. Nawet nie wyjustował Pan swojej wypowiedzi. Ba! Nawet nie użył w niej Pan podreślenia. Czy osobie, której się nie chce sformatować dobrze swojego posta starczy sił, żeby w przyszłości przewodzić całym Narodem? Uważam, że nie może Pan jednak zostać Królem Dreamlandu. Mam również nadzieję, że JXM Daniel von Witt przeprowadzi z Panem odpowiednią w tej sytuacji rozmowę dyscyplinującą. Jestem zdania, że człowiek z tak dużym doświadczeniem kulturalno-humanistycznym nie ma prawa popełniać takich błędów.

Podsumowując, to język świadczy o człowieku.

Nasza Książęca Mość
Torkan Ingawaar
Książę Skytji
Pan na Sangajokk
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Miasto w likwidacji?

Post autor: Daniel von Witt »

Szanowny Burgrabio,

miasta istniejące od wielu lat, takie właśnie jak Koppenberg, posiadały swoje konta w Centralnym Rejestrze Instytucji i Przedsiębiorstw. Koppenberg posiadał je od 2007 roku. Przyjętą praktyką jest, że po objęciu danego miasta instytucja w CRIP jest przekazywana nowemu zarządcy. Tak też się stało. Pan jednak założył nowe konto dla miasta, wprowadzając nieco zamieszania, jak Pan sam to nazywa - chaosu. Stawiając instytucję miasta z 2007 roku w stan likwidacji zniszczył Pan ciągłość funkcjonowania finansów miasta, gdyż instytucji postawionej w stan likwidacji nie można przywrócić do normalnego działania. W przyszłości radzę zorientować się w sytuacji, nim podejmować jakieś kroki, które mogą być nieodwracalne.

(-) Daniel książę von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Urzędu Miasta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości