Odbudowa

Miasto w Luindorze. Burgrabią jest Jarek Wawrzyniak.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Odbudowa

Post autor: Christien van der Pohl »

Christien de Arroyo przechadzał się uliczkami miasteczka, lekko opustoszałe dawało dużą swobodę, z daleka słychać było tylko świerszcze oraz inne owady leśne; na widoku były zarośnięte nieco budynki oraz zakurzone przedmioty codziennego użytku.

Po kilku cichych ulicach w końcu Christien dotarł do zamku, a tam przetarł zakurzone biurko oraz schował ozdoby poprzedniego burgrabiego do gabloty pamiątkowej w rogu biura.
Zajęło to kilka chwil lecz gdy nowy burgrabia się urządził wystosował list:


Zaproszenie

Drodzy mieszkańcy Królestwa Dreamlandu, w związku z objęciem przeze mnie urzędu Burgrabiego - dzięki zaufaniu JXM, mam przyjemność zająć się odbudową. Serdecznie witam wszystkich przybyłych nowych i starych obywateli do Królestwa oraz jednocześnie chciałbym zaprosić do naszego miasta aby się tu osiedlić.
Proszę pamiętać o zasadzie darmowego domostwa dla nowych mieszkańców. Tak więc chodźcie odbudować to miasteczko z cudnym, docenionym przez ogół zamkiem tak aby i miasto dostało równie zaszczytny certyfikat, a bez was drodzy obywatele nigdy tego nie zrobię.
A więc zapraszam i z góry dziękuję każdemu przybyłemu w przyszłości do miasteczka.

Umowy kupna/sprzedaży wedle starej tradycji będę kontynuować, natomiast mam kilka planów odnośnie reaktywacji ciekawych instytucji o których informował mnie JXM.

Nic więcej już nie dopowiem - tylko ponownie zaproszę.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Odbudowa

Post autor: Christien van der Pohl »

Drodzy obywatele, zasłużone persony, przedsiębiorcy i przedstawiciele innych warstw społecznych!

Jako burgrabia, winien dbać o swoje miasto i jego inwestycje, niestety takowych brak. W związku z tym iż nowy szanowny Król jest energicznym człowiekiem który wprowadza wiele istotnych zmian w Królestwie nadeszła nadzieja, a taka może dopomóc w miastach.

Wiele zmian już weszło w życie, Królewski Parlament zaczął pracować jak i wiele innych ważnych urzędów.
Dlaczego by nie wspomóc naszego ubogiego w aktywności obywatelskie Księstwa?

Zapraszam nowych obywateli, starszych obywateli do otrzymania/ kupna działek w naszym pięknym mieście!

Zarówno obywatele szukający spokoju jak i przedsiębiorcy którzy odrzucili Królestwo przez kryzys jaki w nim nastąpił znajdą tutaj dla siebie miejsce!

Drodzy mieszkańcy, spokojny Eskalibur stoi dla was otworem - zróbmy nasze Księstwo znów żywym!
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eskalibur”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość