STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Start usług Polar TeleSystems w Buuren i okolicy

Siedziba Dworu Książęcego. Miasto nie ma zarządcy. Strona miasta.
Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 45
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
Kontakt:

Start usług Polar TeleSystems w Buuren i okolicy

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 11 mar 2019, 21:21

Po podpisaniu stosownych umów i rozpoczęciu reorganizacji firmy udało się wdrożyć nasze usługi w nowym regionie. Następuje także przeniesienie siedziby firmy do miasta Buuren, sprzedażą usług w innych miastach i regionach zajmą się pośrednicy z którymi Polar TeleSystems podpisze umowę, co oznacza również całkowitą likwidację biura w Tauzenie, planowaną na końcówkę marca bieżącego roku. Wdrożeniu usług w Buuren i okolicy(co stało się możliwe dzięki instalacji wysoce efektywnej stacji przekaźnikowej na latarni morskiej) towarzyszyła kampania reklamowa, połączona z przeniesieniem wszystkich pracowników byłej siedziby firmy - w Tauzenie pozostali tylko sprzedawca i kierownik sklepu, którzy po zakończonej likwidacji oddziału firmy otrzymają rekompensatę finansową i nienaganne świadectwa pracy. W dniu dzisiejszym niespełna tysiąc mieszkańców Buuren zakupiło u nas usługi, co jest już jakimś początkiem - wszakże dopiero od dziś klienci mają dostęp do naszych usług w nowym regionie Dreamlandu, a przecież znaczna część terytorium naszego państwa jest pokryta sieciami komórkowymi GSM, GPRS i UMTS, będącymi jednak dla nas pewną konkurencją. Zmiany i rozszerzenie działalności są dla firmy szansą na rozgłos, rozwój i dopasowanie oferty do potrzeb odbudowującego się dreamlandzkiego społeczeństwa obywatelskiego - społeczeństwa partycypującego, zrzeszającego się i komunikującego łatwiej, dzięki naszym usługom.

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
lord
Posty: 561
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Lokalizacja: Pałac Atving (Buuren)
Kontakt:

Re: Start usług Polar TeleSystems w Buuren i okolicy

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 12 mar 2019, 18:06

Skorzystam z okazji i przypomnę, że zgodnie z URX - Ulgi na zakup nieruchomości od każdego zakupu dokonanego w Polar Telesystems przysługuje późniejsza zniżka na zakup nieruchomości w Unii.

Pozdrawiam,

(-) Helmut Pohl
"Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił."
~Aluś, 20 marca 2019

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 45
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
Kontakt:

Re: Start usług Polar TeleSystems w Buuren i okolicy

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 18 mar 2019, 20:29

Dzięki dobremu pokryciu miast Buuren i Agendart oraz okolicznych miejscowości, dobiliśmy dziś do trzydziestu tysięcy abonentów, co jest niezłym wynikiem. Jednak nadal chcemy dotrzeć do jak największej liczby klientów - planowana jest kampania radiowo-telewizyjna, w Buuren wywieszono już nowe banery reklamowe.Obrazek

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ

Wróć do „Książęce Miasto Buuren”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość