Start usług Polar TeleSystems w Buuren i okolicy

Siedziba Dworu Książęcego. Miasto nie ma zarządcy. Strona miasta.
Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 47
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
NIM: 771319
Kontakt:

Start usług Polar TeleSystems w Buuren i okolicy

Post autor: Piotr Harniakiewicz »

Po podpisaniu stosownych umów i rozpoczęciu reorganizacji firmy udało się wdrożyć nasze usługi w nowym regionie. Następuje także przeniesienie siedziby firmy do miasta Buuren, sprzedażą usług w innych miastach i regionach zajmą się pośrednicy z którymi Polar TeleSystems podpisze umowę, co oznacza również całkowitą likwidację biura w Tauzenie, planowaną na końcówkę marca bieżącego roku. Wdrożeniu usług w Buuren i okolicy(co stało się możliwe dzięki instalacji wysoce efektywnej stacji przekaźnikowej na latarni morskiej) towarzyszyła kampania reklamowa, połączona z przeniesieniem wszystkich pracowników byłej siedziby firmy - w Tauzenie pozostali tylko sprzedawca i kierownik sklepu, którzy po zakończonej likwidacji oddziału firmy otrzymają rekompensatę finansową i nienaganne świadectwa pracy. W dniu dzisiejszym niespełna tysiąc mieszkańców Buuren zakupiło u nas usługi, co jest już jakimś początkiem - wszakże dopiero od dziś klienci mają dostęp do naszych usług w nowym regionie Dreamlandu, a przecież znaczna część terytorium naszego państwa jest pokryta sieciami komórkowymi GSM, GPRS i UMTS, będącymi jednak dla nas pewną konkurencją. Zmiany i rozszerzenie działalności są dla firmy szansą na rozgłos, rozwój i dopasowanie oferty do potrzeb odbudowującego się dreamlandzkiego społeczeństwa obywatelskiego - społeczeństwa partycypującego, zrzeszającego się i komunikującego łatwiej, dzięki naszym usługom.

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2095
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Start usług Polar TeleSystems w Buuren i okolicy

Post autor: Maciej II »

Skorzystam z okazji i przypomnę, że zgodnie z URX - Ulgi na zakup nieruchomości od każdego zakupu dokonanego w Polar Telesystems przysługuje późniejsza zniżka na zakup nieruchomości w Unii.

Pozdrawiam,

(-) Helmut Pohl
---

Maciej II zu Hergemon à de Ebruz, Rex Dreamlandis

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 47
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
NIM: 771319
Kontakt:

Re: Start usług Polar TeleSystems w Buuren i okolicy

Post autor: Piotr Harniakiewicz »

Dzięki dobremu pokryciu miast Buuren i Agendart oraz okolicznych miejscowości, dobiliśmy dziś do trzydziestu tysięcy abonentów, co jest niezłym wynikiem. Jednak nadal chcemy dotrzeć do jak największej liczby klientów - planowana jest kampania radiowo-telewizyjna, w Buuren wywieszono już nowe banery reklamowe.Obrazek

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ

Wróć do „Książęce Miasto Buuren”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość