STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Postanowienia w sprawie funduszu inwestycyjnego miasta

Stolica Unii Saudadzkiej. Miastem zarządza Książę. Strona miasta.
Awatar użytkownika
Sebastian von Kroll
Posty: 34
Rejestracja: 2 paź 2017, 19:32
Kontakt:

Postanowienia w sprawie funduszu inwestycyjnego miasta

Post autor: Sebastian von Kroll » 6 paź 2017, 16:50

Ja, Sebastian von Kroll, Gonfalonier miasta Agendart postanowiłem utworzyć specjalny fundusz inwestycyjny, który ma na celu pomóc rozwijającym się firmom szybszy rozwój. Takowy fundusz może mieć charakter pieniężny (wypłata określonej w umowie ilości pieniędzy w Dream'ach), bądź być w nieco innej formie (na przykład przekazanie działki pod siedzibę firmy, wypożyczenie niezbędnego sprzętu, jeśli takowy będzie na stanie miasta). Aby otrzymać zapomogę z funduszu inwestycyjnego należy złożyć następujący wniosek w TYM wątku.
Imię i nazwisko:
NIM:

Nazwa firmy:
NIFI:
Do Gonfaloniera miasta Agendart (wpisać imię i nazwisko Gonfaloniera)
Składam wniosek o zapomogę z funduszy miejskich w ilości (podać ilość w Dream'ach, bądź skreślić poprzednie i napisać o innej formie pomocy), które przeznaczę na (napisać przeznaczenie pieniędzy lub innej formy pomocy).

......
(podpis składającego wniosek wraz z datą)
Na podstawie tego wniosku przygotowana zostanie umowa, którą podpiszą obie strony. Miasto zastrzega sobie, że w zależności od wielkości zapomogi MOŻE upomnieć się o udziały w zyskach firmy (będzie to przedstawione w umowie).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Miasto Stołeczne Agendart”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość