[Wystąpienie] Głosowanie i członkowie Rady

Dział przeznaczony dla zamkniętych wątków Rady Księstwa.
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

[Wystąpienie] Głosowanie i członkowie Rady

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Szanowna Rado,

pewnie już za niedługi czas przyjdzie nam przeprowadzić elekcję na stanowisko Księcia Furlandii i Luindoru. Zasadnym więc byłoby jak najszybciej uporządkować wszystkie formalności i w odświeżonym stanie zmierzyć się z tym wyzwaniem.

Pozwolę sobie zauważyć, że Jego Ekscelencja Wiceprzewodniczący Rady zarządził już głosowanie zgodne z DX o Radzie Księstwa, który nie precyzuje, że musi być ono ograniczone jakimiś ramami czasowymi. Wydaje mi się zatem, że niepotrzebnym jest ponowne zaczynanie go, jak chciał zrobić Jego Książęca Mość (nie można chyba zacząć tego, co zaczęte), a wystarczy po prostu ustalić jego datę końcową. Wobec tego postanowiłem, że dnia 22 lipca, czyli ponad trzy dni od czasu przesądzenia głosowania, oczywiście jeżeli Jego Ekscelencja Wiceprzewodniczący się nie pojawi, przejmę kierowanie Radą i ostatecznie głosowanie zakończę. Do tego czasu zachęcam jeszcze do oddawania w nim głosów.

Zwróciłem uwagę na to, że Jego Ekscelencja Otton wicehrabia van der Berg oraz Jego Ekscelencja Erwin von Beckendorff są bezczynni w Radzie od czasu (dużo) ponad dwóch miesięcy (ostatni post pierwszego i drugiego z Ich Ekscelencji), skutkiem czego utracili swoje członkostwo, co chciałbym ogłosić, wchodząc w kompetencje Przewodniczącego, ale już po ogłoszeniu uchwały.

Ponadto Jego Ekscelencja William baron Oxlade-Chamberlain nie jest (i chyba też nie był) formalnie obywatelem Unii Saudadzkiej. Prosiłbym zatem uprzejmie Waszą Ekscelencję o zmianę tego stanu i przy okazji udział w trwającym głosowaniu po dopisaniu się na kartę. Może Wasza Ekscelencja jeszcze zdąży na elekcję. :)

(-) Tomasz baron von Habsburg
Regent Księstwa Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: [Wystąpienie] Głosowanie i członkowie Rady

Post autor: Chamberlain »

Tomasz von Habsburg pisze: Ponadto Jego Ekscelencja William baron Oxlade-Chamberlain nie jest (i chyba też nie był) formalnie obywatelem Unii Saudadzkiej.
Byłem do ok. 17 czerwca i jestem nim ponownie. Zastrzegam jednak, że nie będę kandydował na urząd książęcy.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: [Wystąpienie] Głosowanie i członkowie Rady

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Chamberlain pisze:
Byłem do ok. 17 czerwca i jestem nim ponownie.
W takim razie świetnie. Pamiętam, że kiedyś po ogłoszeniu przeprowadzki Waszej Ekscelencji sprawdzałem listę formalnych obywateli Unii i Waszej Ekscelencji tam nie znalazłem.
Chamberlain pisze:
Zastrzegam jednak, że nie będę kandydował na urząd książęcy.
Tego się spodziewałem. Miałem raczej na myśli, że elektorem dobrze byłoby być w pełni legalnie.

(-) Tomasz baron von Habsburg
Regent Księstwa Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: [Wystąpienie] Głosowanie i członkowie Rady

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Szczęśliwie z listy członków Rady do skreślenia zniknął Jego Ekscelencja Otton wicehrabia van der Berg.

Zgodnie z art. 3. ust. 4. DX o Radzie Księstwa wchodzę w uprawnienia Przewodniczącego Rady Księstwa i na podstawie art. 2. ust. 3. pkt 4. oraz art. 2. ust. 4. tegoż ogłaszam, że członkostwo w Radzie Księstwa utracił Jego Ekscelencja Erwin von Beckendorff.

(-) Tomasz baron von Habsburg
Regent Księstwa Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: [Wystąpienie] Głosowanie i członkowie Rady

Post autor: Otton van der Berg »

Proszę o uaktualnienie wątku o składzie Rady Książęcej
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: [Wystąpienie] Głosowanie i członkowie Rady

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Teraz jest już chyba właściwie.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Rady Księstwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość