Mowa Jarek von Wawrzyniak przed Radą Księstwa

Dział przeznaczony dla zamkniętych wątków Rady Księstwa.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Mowa Jarek von Wawrzyniak przed Radą Księstwa

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Wasza Królewska Mość
Szanowna Rado Księstwa

Dziękuję Jego Królewskiej Mości Christien van der Pohl za powołanie mojej osoby na urząd Burgrabiego Eskalibur, co jest nie tylko dla mnie zaszczytem ale i możliwością działania w naszej części Królestwa z punktu nie tylko jako obywatela ale i urzędnika. Chciałbym poczynić pewne działania, które choć w małym stopniu zmienią naszą część Dreamlandu, Furlandie i Luindor, w szczególności Eskalibur jako miejsce otwarte na nowych mieszkańców ale i przyjazne poprzez jak najmniejszą uciążliwość prawną czyli mówiąc wprost swobodę działań. Taki Eskalibur chciałbym by stał się wizytówką całej Unii Saudadzkiej.
A oto plany jakie chciałbym zrealizować:

1. Wprowadzenie rozmieszczenia administracyjnego Eskalibur
2. Przedstawienie planu gospodarczego całej Unii Saudadzkiej wprowadzając w tej sprawie inicjatywę ustawodawczą
3. Podejmowanie działań w sferze kultury
4. Otworzenie Uniwersytetu Saudzdzkiego, który miałby być otwarty na kierunki np: administracji, prawa czy nauk społecznych
5. Przedstawienie propozycji administracyjnych miasta

Oczywiście są to ogólniki, jednak proszę o danie mi czasu, a powyższe zagadnienia rozwinę i będą po kolei realizowane. Także pierwsza propozycja zmian wyszła już od osoby JKM Furlandii i Luindoru, która idzie w moim odczuciu w bardzo dobrym kierunku. Oczywiście będę wsłuchiwał się w każdy głos i zapewniam o współpracy z każdym, komu przyświeca idea otwartego Dreamlandu na nowych obywateli..

Jednocześnie postaram się składać przynajmniej raz na kwartał sprawozdanie ze sprawowanego urzędu.
Oczywiście czy i w jakim zakresie uda mi się zrealizować te założenia czas pokaże, jednak dołożę wszelkich starań by Eskalibur tętnił życiem i był miastem nie własnych ambicji a miastem otwartym na nowych jego mieszkańców.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Mowa Jarek von Wawrzyniak przed Radą Księstwa

Post autor: Christien van der Pohl »

Oh, drogi JE burgrabio Eskaliburu Jarku von Wawrzyniaku - cieszy mnie twój zapał do tej jakże istotnej roli jaką jest gospodarowanie w mieście.

Zainteresowała mnie tutaj twoja obietnica, w której to mówisz o utworzeniu Uniwersytetu.
W związku z tym iż od dłuższego czasu próbuję rozmawiać i uzyskiwać informację na temat zamkniętej jakiś czas temu Książęcej Szkole Rycerskiej mogę ci pomóc reaktywować właśnie tą instytucję. Nie ma potrzeby tworzenia czegoś nowego, jeśli możemy sięgnąć po starsze inicjatywy - a ich renowacja wzmocni tradycje Królestwa oraz samego Księstwa.

W celu omówienia tej kwestii, jeśli jest Pan zainteresowany proszę porozmawiać ze mną prywatnie, niekoniecznie w Radzie.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Mowa Jarek von Wawrzyniak przed Radą Księstwa

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Wasza Książęca Mość

Oczywiście możemy na nowo wskrzesić Książęcą Szkołę Rycerską i uważam to za bardzo dobry pomysł. Jak JKM wskazał lepiej a nawet powinniśmy pielęgnować starsze tradycje, to nawet uważam że powinniśmy uznać za wartość naszego Królestwa.

Dziękuję za pomoc już dziś i napewno w tej sprawie będę chciał się spotkać, przedstawiając koncepcję powrotu do takiej szkoły. Napewno wypracujemy wspólny kierunek licząc też na doświadczenie JKM w kwestii historii naszego Królestwa.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Rady Księstwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość