Ceremonia Koronacji JKM odbędzie się 26 stycznia — Kancelaria Królewska zapowiedziała uroczystości koronacyjne. Już za dwa tygodnie odbędą się uroczystości związane z Koronacją Jego Królewskiej Mości Roberta II Fryderyka. Zapraszamy do współtworzenia oprawy tego wydarzenia. Więcej informacji.

Zbliża się Święto Konstytucji — już 9 lutego obchodzić będziemy państwowe święto. W związku z nadchodzącym świętem Jego Królewska Mość zaprosił do współpracy przy organizacji święta ogół mieszkańców i obywateli Królestwa. Udział w organizacji uroczystości może zgłosić każdy. Zapraszamy.

Klubowy punkt pomocy prawnej

Strona partii. Prezes: Daniel von Witt.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
deputowany
Posty: 12851
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Klubowy punkt pomocy prawnej

Post autor: Daniel von Witt » 29 lip 2017, 19:10

Klub Polityczny św. Augustyna otwiera punkt pomocy prawnej, w którym obywatele będą mogli zarówno kierować swoje zapytania związane z porządkiem prawnym, tak teoretyczne jak i odnoszące się do ich sytuacji, jak i odpowiadać na pytania zadawane przez pozostałych obywateli. Obywatelom udzielającym odpowiedzi będą wypłacane granty, jeżeli pytający pozytywnie oceni udzieloną mu odpowiedź na "pytanie prawne". Najciekawsze kazusy mogą liczyć na publikację na stronie partyjnej.

Zapraszamy do korzystania z punktu.

(-) Daniel von Witt
Prezes Klubu Politycznego św. Augustyna

ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub Polityczny św. Augustyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość