Doktor chce zrobić doktora z geografii

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: Daniel von Witt »

Krótko pisząc: patriotycznie chcę podejść do sprawy swojej aktywności naukowej i wykształcenia, chcąc w końcu poświadczyć wszystkim, że jakimś doktorem jestem, a nie tylko się tak mówi, i tego doktora uzyskać na uczelni rodzimej, a nie obcej. W związku z powyższym uderzam w drzwi Rektoratu Uniwersytetu Królewskiego, licząc, że się od nich nie odbiję, bo chcę zrobić coś pożytecznego w swoim życiu dla dreamlandzkiej nauki. Pukam i czekam na ofertę studiów.

(-) Daniel von Witt
tzw. doktor
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: Stanisław Dmowski »

Daniel von Witt pisze: 12 lip 2018, 16:10
Krótko pisząc: patriotycznie chcę podejść do sprawy swojej aktywności naukowej i wykształcenia, chcąc w końcu poświadczyć wszystkim, że jakimś doktorem jestem, a nie tylko się tak mówi, i tego doktora uzyskać na uczelni rodzimej, a nie obcej. W związku z powyższym uderzam w drzwi Rektoratu Uniwersytetu Królewskiego, licząc, że się od nich nie odbiję, bo chcę zrobić coś pożytecznego w swoim życiu dla dreamlandzkiej nauki. Pukam i czekam na ofertę studiów.

(-) Daniel von Witt
tzw. doktor
Bardzo spóźniona odpowiedź, ale jednak. Jeśli dalej JE żywi chęć studiowania, serdecznie zapraszam. Myślę, że jak dla Pana, mógłbym się sprężyć i osobiście poprowadzić. Pozostaje mi tylko zapytać, jaki wydział wybieracie. Jeśli nadal chcecie specjalność geograficzną, myślę, że dałoby się coś w ten deseń zrobić na Wydziale Stosunków Międzynarodowych. Mapy mikroświata, przewodniki dyplomatyczne, myślę, że to by się dobrze komponowało.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: Daniel von Witt »

Jestem zainteresowany podjęciem studiów na kierunku geografia.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: Stanisław Dmowski »

Daniel von Witt pisze: 6 sty 2019, 11:55 Jestem zainteresowany podjęciem studiów na kierunku geografia.

(-) Daniel von Witt
Zdecydowałem, że specjalnie dla Pana uruchomimy taką specjalizację na kierunku stosunki międzynarodowe. Prosiłbym o złożenie w rektoracie odpowiedniego wniosku. Wskazówki jak to zrobić znajdują się w wątku przypiętym dla chcących się uczyć.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: Daniel von Witt »

Nie chcę studiować stosunków międzynarodowych, aby zrobić geografię. Jeśli innej opcji nie ma to zrezygnuję.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: Andy Sky »

Ja się również zgłoszę na geografię, czas ubrać pewne sprawy w ramy naukowe. Może łatwiej będzie Panu Rektorowi kombinować ;)
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: Stanisław Dmowski »

Andy Sky pisze: 6 sty 2019, 12:20 Ja się również zgłoszę na geografię, czas ubrać pewne sprawy w ramy naukowe. Może łatwiej będzie Panu Rektorowi kombinować ;)
Jeśli jest druga osoba to z pewnością będzie mi łatwiej podjąć decyzję o uruchomieniu kierunku geograficznego na Wydziale Stosunków Międzynarodowych, zastanowię się też, czy może nowy wydział uruchomić, ale takiego mnożenia tworów chciałbym uniknąć. Spodziewajcie się panowie listów.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: RIIF »

Florian von Stettin pisze: 6 sty 2019, 12:22 Jeśli jest druga osoba to z pewnością będzie mi łatwiej podjąć decyzję o uruchomieniu kierunku geograficznego na Wydziale Stosunków Międzynarodowych, zastanowię się też, czy może nowy wydział uruchomić, ale takiego mnożenia tworów chciałbym uniknąć. Spodziewajcie się panowie listów.
Gdybym zatem mógł zasugerować - zamiast wydziałów Prawa i wydziału SM, uruchomić jeden... Wydział Nauk Mikronacyjnych i zrobić tam kierunki: prawo, SM, teoria nowego świata, geografia, i co tam się nada? :)
Do tego zrobić wydział Teologii jako osobny + gdyby z czasem znaleźli się wykladowcy techniczny zrobić Wydział Techniczny (czy inna nazwa) który np. nauczałby jak zrobić dobre skrypty, itd.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: Stanisław Dmowski »

Robert II Fryderyk pisze: 6 sty 2019, 12:25 Gdybym zatem mógł zasugerować - zamiast wydziałów Prawa i wydziału SM, uruchomić jeden... Wydział Nauk Mikronacyjnych i zrobić tam kierunki: prawo, SM, teoria nowego świata, geografia, i co tam się nada? :)
Do tego zrobić wydział Teologii jako osobny + gdyby z czasem znaleźli się wykladowcy techniczny zrobić Wydział Techniczny (czy inna nazwa) który np. nauczałby jak zrobić dobre skrypty, itd.
Podoba mi się ten pomysł.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Doktor chce zrobić doktora z geografii

Post autor: RIIF »

Florian von Stettin pisze: 6 sty 2019, 12:38 Podoba mi się ten pomysł.
Cieszę się bardzo. Oczywiście warto go dostosować do faktycznych potrzeb, bardziej mi chodziło o kierunek uporządkowania. A i wówczas dziakan jeden/dwóch raptem potrzeba.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rektorat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość