Aktualizacja strony UKD

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Aktualizacja strony UKD

Post autor: RIIF »

Szanowni Państwo,

w dniu 13.07.2016 dokonana została aktualizacja najbardziej niezbędnych informacji na stronie UKD. Na stronie Biblioteki Uniwersyteckiej dodano do spisu odnośnik do katalogu byłego KUS — jest to stan tymczasowy. Proszę o deklaracje osób, które byłyby zainteresowane udzieleniem pomocy Rektorowi UKD w dziele przenoszenia materiałów z BU KUS, do BU UKD, i ujednolicaniem ich.

Trwa również publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. net. Henryka K. Leszczyńskiego i wiele wskazuje, że już wkrótce wirtualna nauka wzbogaci się o doskonale rokującego doktora!

Rektorat jest do Państwa dyspozycji, jeśli macie jakieś pytania zachęcam do ich zadawania.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Winicjusz Stary
Posty: 133
Rejestracja: 13 lip 2016, 02:55
NIM:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: Winicjusz Stary »

Dlaczego rektorat Uniwersytetu Królewskiego w Dreamlandzie jest reprezentowany przez profesora, który nawołuje do całkowitej eliminacji jednostek ze świata mikronacji, które nie wpasowują się w ramy postrzegania mikroświata przez takiego ograniczonego umysłowo profesora Roberta Janusza bnt von Thorn?
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: RIIF »

Szanowny Panie,

bo tak.

Żegnam.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Winicjusz Stary
Posty: 133
Rejestracja: 13 lip 2016, 02:55
NIM:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: Winicjusz Stary »

Nie jesteśmy na nikogo pogrzebie, aby Szanowny Pan profesor kogoś żegnał. Widzę, że Szanowny Pan profesor ma dość ograniczone słownictwo i ma problemy z argumentacją, więc pociągnijmy ten temat.

Czy Rektor Uniwersytetu Dreamlandzkiego uważa swą postawę za godną naukowca, gdzie wypacza się celowo, wręcz eliminuje się, wymazuje się jednostki posiadające odmienne zdanie na procesy dziejące się w mikroświecie? I pytam Pana profesora jako obywatel tego kraju, a nie jakiś podrzędny redaktor Zanik, którego Pan profesor śmie uważać za śmiecia w prywatnych rozmowach ze swoimi rodakami z Sarmacji.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: RIIF »

Szanowny Panie,

nie zamierzam z Panem rozmawiać, ani tu, ani nigdzie indziej. Nie zamierzam dawać Panu satysfakcji, ani tym bardziej legitymizować pańskiego bezbrzeżnego chamstwa i zbydlęcenia. Nie podoba się? To won. Nie jest Pan żadnym obywatelem, jest Pan kanalią, którą z wirtualnego świata winno się wyeliminować w każdy możliwy sposób, a zaraz po tym jak jednoznacznie i niezaprzeczalnie potwierdzone zostaną Pańskie realne dane winien Pan zostać postawiony przed realnym wymiarem sprawiedliwości. Tyle ode mnie, dla Pana, w mojej najdłuższej wypowiedzi jaką kiedykolwiek Pana zaszczycę.

I owszem, jesteśmy na pogrzebie, dla mnie Pan zwyczajnie nie istnieje. A kysz.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Winicjusz Stary
Posty: 133
Rejestracja: 13 lip 2016, 02:55
NIM:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: Winicjusz Stary »

Profesorku,

Rozumiem, że rozmawiasz tylko z tymi, którzy Ci przytakują i zgadzają się na eliminację osób z mikroświata, które Tobie i Tobie podobnym nie pasują? Mam nadzieję, że Pan profesor nie czuję do mnie urazy, że powolutku Wasza propaganda wyniszczająca zwyczajnych ludzi z mikroświata się kończy. Mam nadzieję, że obrót realnymi danymi osobowymi uczestników zabawy pod pseudonimem Sarmacja także wyjdzie na jaw, panie profesorze? Nawet nie wiecie jak bardzo czekam na te Wasze pozwy do sądów, prokuratur i cholera wie, co jeszcze sobie wymyślicie, aby zniszczyć psychicznie ludzi.

Będę wnosił do monarchy tego królestwa, aby odsunął Pana od obowiązków rektora, bo jako obywatel Dreamlandu czuję się obrażony pańskim zachowaniem i uważam, że taka zdemoralizowana osoba jak Pan profesor nie powinien pełnić funkcji rektora będąc jednocześnie wyznacznikiem pewnych zasad moralnych, których jak widać na zamieszczonym obrazku jest Pan ewidentnie pozbawiony.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: Chamberlain »

Panie Stary,

proszę powstrzymać się w tym miejscu do napastliwych komentarzy. W przeciwnym razie ograniczony zostanie Panu dostęp do tego działu, a już opublikowane posty zostaną przeniesione do stosownego wątku w dziale Kosz.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: RomanoPorfavor »

Te, Czamberlen, powstrzymaj trochę swoje pantalony. Nie padło tu nic, co by uzasadniało groźby moderacji.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: RIIF »

Oczywiście, że padło.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Winicjusz Stary
Posty: 133
Rejestracja: 13 lip 2016, 02:55
NIM:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: Winicjusz Stary »

[quote]Panie Stary,

proszę powstrzymać się w tym miejscu do napastliwych komentarzy. W przeciwnym razie ograniczony zostanie Panu dostęp do tego działu, a już opublikowane posty zostaną przeniesione do stosownego wątku w dziale Kosz.[/quote]

Po pierwsze, to powstrzymać się można od czegoś, a nie do czegoś.

Po drugie, kim Pan w ogóle jest, aby mi grozić? Klękał już Pan przed tym nicponiem w szatach profesorskich, że teraz mu tak Pan głęboko wchodzi w dupę?

Zgodnie z wykładnią rektora tutejszego Uniwersytetu wypowiedzianą w Sarmacji, to właśnie on powinien się znaleźć w koszu na śmieci i ja mu to umożliwię, bo go prędzej czy później odsunę od zajmowanego stanowiska. Nie będzie mi tu jakiś profesorski imbecyl zabijał odmienności poglądów.
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Aktualizacja strony UKD

Post autor: RomanoPorfavor »

[quote="RCA"]Oczywiście, że padło.[/quote]
Tak, wg. standardów sarmackich oczywiście - ktoś coś napisał, ban. Wiemy i znamy.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rektorat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości