Współpraca?

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Awatar użytkownika
Andrzej P Ordynski
Posty: 390
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
NIM: 479233
Kontakt:

Współpraca?

Post autor: Andrzej P Ordynski »

Wasza Magnificencjo,
Niedawno na Królewskiej Akademii Nauk w Hasselandzie utworzyłem Instytut Geopolityki i Nauk Politycznych. Zapraszam do zapoznania się z pierwszymi wątkami:
http://fc.sarmacja.org/viewforum.php?f=938
Zwracam się z zapytaniem, czy na Uniwersytecie Królewskim mogą znaleźć się osoby chętne do współpracy? Ja bardzo chętnie wsparłbym UK swoim doświadczeniem, jeśli znaleźliby się dyskutanci (straciłem już dawno motywację do tworzenia sztuki dla sztuki, którą przeczyta 10 osób, a skomentuje może jedna, dlatego chciałbym znaleźć osoby zainteresowane podobną tematyką).
Z wyrazami szacunku,
prof. net. Andrzej Swarzewski
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Współpraca?

Post autor: Stanisław Dmowski »

Ekscelencjo,
myślę, że moglibyśmy dojść do porozumienia w kwestii współpracy, wstępnie jestem zainteresowany. Najlepiej będzie, gdy rozmówimy się drogą prywatną.

Z poważaniem
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Współpraca?

Post autor: Stanisław Dmowski »

Ekscelencjo,

wysłałem do Pana list z zapytaniem, czy owa oferta jest nadal aktualna. Trochę miałem przed napisaniem oporów, jako że w Sarmacji pozwoliliście sobie na bardzo brzydką krytykę Dreamlandu i mojej osoby. Jednakże może przekona się Pan do naszego kraju za sprawą tej misji naukowej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rektorat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości