Nowy dziekan

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Nowy dziekan

Post autor: Stanisław Dmowski »

Szanowni,

jak na razie to jeszcze nieoficjalna wiadomość, ale mam zaszczyt przedstawić Państwu osobę nowego Dziekana Wydziału Teologii. Będzie nim ks. dr. Pio Maria Facibeni.
Obrazek
Śmiało mogę powiedzieć, że ks. Facibeni jest jednym z bardziej zasłużonych Rotryjczyków. Swoją przygodę rozpoczął w 2013 roku, sprawując kolejno godność kustosza Muzeum Narodowego, Mecenasa Patriarszego, Wikariusza Generalnego. Był zawsze przy Jego Świątobliwości. Rok później zniknął bez śladu, krążyły pogłoski o jego śmierci, niektórzy sugerowali jego pobyt w Królestwie Skarlandu, już nieistniejącym. Niedawno udało mu się wrócić a z dniem dzisiejszym dołączy on do grona pracowników naszej uczelni. Jestem przekonany, że jego biegłość w nauce teologicznej i wielka mądrość przyczynią się do rozwoju tego Wydziału. Dziekan będzie otwarty na wszelkie dyskusje, ufam, że sam będzie je również inicjował.

Prosiłbym w miarę możliwości o krótkie przemówienie księdza doktora skierowane do społeczności Dreamlandu.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Chamberlain »

Florian von Stettin pisze: 30 gru 2018, 19:54 jak na razie to jeszcze nieoficjalna wiadomość, ale mam zaszczyt przedstawić Państwu osobę nowego Dziekana Wydziału Teologii. Będzie nim ks. dr. Pio Maria Facibeni.
Z hasła na micropedii wynika, że ks. Facibeni zmarł już jakiś czas temu i został kanonizowany. To ten sam?
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Stanisław Dmowski »

Chamberlain pisze: 31 gru 2018, 17:16 Z hasła na micropedii wynika, że ks. Facibeni zmarł już jakiś czas temu i został kanonizowany. To ten sam?
Okazało się jednak, że pogłoski były nieprawdziwe. Dowód
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Chamberlain »

Na pewno? Dziekan milczy jak grób.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Stanisław Dmowski »

Chamberlain pisze: 3 sty 2019, 11:25 Na pewno? Dziekan milczy jak grób.
Ufam, że w końcu przybędzie. Jak na razie mam trudności z kontaktem, gołębie coś do tej Rotrii nie chcą dolatywać.
Awatar użytkownika
Pio Maria de Medici
Posty: 112
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:22
Numer GG: 34757559
NIM:
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Pio Maria de Medici »

Milczy, bo milczy. Problem miałem z laptopem (cholerne jabłuszko, jak padnie to raz, a porządnie). Jestem, choć w nowej rzeczywistości i na pewno nie zamilknę, a wiedząc o zdolnościach teologicznych niektórych zacnych person w Królestwie, na pewno je wykorzystam. Na dobry wieczór: Szczęść Boże.
Jego Ekscelencja Pio Maria książę de Medici
Doktor Nauk Teologicznych
Markiz Monte Cassino, książę Ferrary,
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej,
Szambelan Patriarszy etc.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Witam, witam. Dobrze Eminencje widzieć.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Pio Maria de Medici
Posty: 112
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:22
Numer GG: 34757559
NIM:
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Pio Maria de Medici »

Zapytam wprost, ilu byłoby chętnych do udziału w pracach na katedrze teologii? Szczególnie, że jeden z moich eks-studentów już tutaj jest, a jeden, z tego co wiem, teologią zachowuje się fachowo. Jutro chciałbym opublikować plan działania, wiedząc jak go ułożyć pod studentów.
Jego Ekscelencja Pio Maria książę de Medici
Doktor Nauk Teologicznych
Markiz Monte Cassino, książę Ferrary,
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej,
Szambelan Patriarszy etc.
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Tomasz von Habsburg »

To może ja się zgłoszę jako pierwszy.

(-) bkl. net. Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Nowy dziekan

Post autor: Stanisław Dmowski »

Pio Maria Facibeni pisze: 15 sty 2019, 21:56 Zapytam wprost, ilu byłoby chętnych do udziału w pracach na katedrze teologii? Szczególnie, że jeden z moich eks-studentów już tutaj jest, a jeden, z tego co wiem, teologią zachowuje się fachowo. Jutro chciałbym opublikować plan działania, wiedząc jak go ułożyć pod studentów.
Myślę zatem, że warto by było już przystąpić do prac, nawet dla tego jednego studenta. Liczyłem na Wydział Teologii jako miejsce dyskusji na pograniczu świata realnego i mikronacyjnego, obym się nie zawiódł. Do roboty księże dziekanie!
Zablokowany

Wróć do „Rektorat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość