Plan pracy na I półrocze 2019

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Stanisław Dmowski »

Szanowni,

podejmując się trudu kierowania Uniwersytetem Królewskim wiedziałem, że nie będzie to zadanie łatwe. Świadom jestem również tego, że efekty będą dostrzegalne dopiero na dłuższej perspektywie. Mi się jednak nie spieszy. Będziemy powoli, małymi kroczkami dążyć do celu.

Pytanie brzmi, co jest tym celem? Gdybym marzył, byłby to powrót do epoki świetności, do uczelni, w której pracowali razem wicehrabia Jazłowiecki i JKW Artur Piotr, do uczelni, która słynęła profesjonalizmem, tu z pewnością należy wspomnieć postać Simona McMelkora, którego prace, artykuły do dzisiaj są wzorem. Żadnych marzeń, powiadał pewien car, dlatego skupimy się na sam początek na celach możliwych do realizacji.
  • przywrócenie wydziałów do stanu umożliwiającego przyjmowanie studentów i prace badawcze, tu mam na myśli znalezienie dostatecznej liczby pracowników naukowych, powołanie dziekanów NIEUKOŃCZONE
  • przygotowanie wydziałowych programów nauczania, jakie musieliby realizować studenci NIEUKOŃCZONE
  • aktualizacja danych na stronie uniwersyteckiej NIEUKOŃCZONE
  • organizacja wykładów gościnnych, byłyby to prelekcje zagranicznych naukowców organizowane
    co 1-2 miesiące NIEUKOŃCZONE
  • cele o mniejszym priorytecie: zaprojektowanie ozdobnych dyplomów uzyskania stopnia naukowego, założenie czasopisma publikującego informacje o pracach UK i artykuły naszych naukowców NIEUKOŃCZONE

To są cele, które są do zrealizowania. Będzie to jednak wymagało odrobiny czasu i z pewnością wielu rąk do pracy. Ufam, że owe się znajdą. Życzcie nam powodzenia, odbudujmy wreszcie w tym kraju kulturę!
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Stanisław Dmowski »

Z powodu życia prywatnego zaniedbałem trochę uniwersytet oraz studentów. Chciałbym zapytać, czy Ekscelencje @Oskar ben Grozny Witt @Fryderyk Orański-Nassau @Χέλμουτ Πολ dalej są zainteresowani nauką i zdobyciem tytułu magisterskiego? Jeśli tak, to w najbliższych dniach postaram się przesłać jakieś materiały, ćwiczonka.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Owszem
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 1037
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
Herb: o03
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Również potwierdzam swoją gotowość.

(—) Oskar wicehrabia ben Grozny Witt
(—) 오스카르 자작 벤 그로즈느 위트
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: Plan pracy na I półrocze 2019

Post autor: Maciej II »

Tak, jestem gotowy.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rektorat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość