STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Współpraca?

Ogłoszenia Rektora i Rady Rektorskiej
Andrzej Swarzewski
Posty: 44
Rejestracja: 9 gru 2010, 13:34
Kontakt:

Współpraca?

Post autor: Andrzej Swarzewski » 23 sty 2019, 21:13

Wasza Magnificencjo,
Niedawno na Królewskiej Akademii Nauk w Hasselandzie utworzyłem Instytut Geopolityki i Nauk Politycznych. Zapraszam do zapoznania się z pierwszymi wątkami:
http://fc.sarmacja.org/viewforum.php?f=938
Zwracam się z zapytaniem, czy na Uniwersytecie Królewskim mogą znaleźć się osoby chętne do współpracy? Ja bardzo chętnie wsparłbym UK swoim doświadczeniem, jeśli znaleźliby się dyskutanci (straciłem już dawno motywację do tworzenia sztuki dla sztuki, którą przeczyta 10 osób, a skomentuje może jedna, dlatego chciałbym znaleźć osoby zainteresowane podobną tematyką).
Z wyrazami szacunku,
prof. net. Andrzej Swarzewski
Andrzej Swarzewski

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Posty: 1002
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
Numer GG: 65682687
Lokalizacja: Rosario (Scholandia)
Kontakt:

Re: Współpraca?

Post autor: Florian von Stettin » 23 sty 2019, 21:24

Ekscelencjo,
myślę, że moglibyśmy dojść do porozumienia w kwestii współpracy, wstępnie jestem zainteresowany. Najlepiej będzie, gdy rozmówimy się drogą prywatną.

Z poważaniem
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Posty: 1002
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
Numer GG: 65682687
Lokalizacja: Rosario (Scholandia)
Kontakt:

Re: Współpraca?

Post autor: Florian von Stettin » 12 lut 2019, 09:37

Ekscelencjo,

wysłałem do Pana list z zapytaniem, czy owa oferta jest nadal aktualna. Trochę miałem przed napisaniem oporów, jako że w Sarmacji pozwoliliście sobie na bardzo brzydką krytykę Dreamlandu i mojej osoby. Jednakże może przekona się Pan do naszego kraju za sprawą tej misji naukowej.
(-) sir Florian von Stettin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rektorat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość