Lenno - przeprowadzka

Organ odpowiedzialny za funkcjonowanie Księstwa Zachodniego Weblandu.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:52
Numer GG: 6042777
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Lenno - przeprowadzka

Post autor: Marcin Mikołaj » 2 maja 2016, 18:43

Wasza Królewska Mość,

Przede wszystkim pragnę podziękować za otrzymane dziedziczne lenno - wierzę, że jest to inwestycja, która zbiegiem czasu rozkwitnie i przyniesie same plusy dla Domeny Królewskiej. W najbliższych dniach postaram się przygotować podstawy Księstwa Zachodniego Weblandu, a w przyszłości wzbogacić o sprawnie działająca infrastrukturę informatyczną.

Wraz z otrzymaniem lenna czas opuścić Królewski Pałac Ekhorn, w którym po przekazaniu JKM Edwardowi II Korony Dreamlandzkiej rezydowałem. Czas wybudować nowy dom, który do spokojnej starości posłuży nie tylko jako miejsce odpoczynku, ale także pracy. Po spakowaniu podstawowych rzeczy udam się w podróż z Ekorre do Trebun, gdzie tymczasowo zamieszkam w budynku należącym niegdyś do włodarza miasta.

Trebun stanowić będzie nie tylko centrum Księstwa Zachodniego Weblandu, ale także centrum Domeny Królewskiej, bowiem z tego miejsca w imieniu JKM kierować będę największa jednostką administracyjną Królestwa.

(-) Marcin Mikołaj, R.S.

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 12529
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Re: Lenno - przeprowadzka

Post autor: Daniel von Witt » 3 maja 2016, 19:32

Wasza Królewska Wysokość,

w imieniu obywateli Księstwa Furlandii i Luindoru, z którym jest WKW silnie związany, pragnę serdecznie pogratulować objęcia we władanie Księstwa Zachodniego Weblandu. Dwór Książęcy w Buuren z wielką satysfakcją i radością przyjął tę nowinę, gdyż, co tu dużo mówić, bliżej jest WKW do swoich rodzinnych stron!

Żywimy z tego względu więc dużą nadzieję na inicjację współpracy przygranicznej: budowy infrastruktury łączącej nasze Księstwa, realizacji wspólnych przedsięwzięć kulturalnych. W tej sprawie skontaktuję się z WKW prywatnie.

(-) Daniel książę von Witt
Książę Furlandii i Luindoru

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pałac Książęcy w Trebun”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość