[WYSTĄPIENIE] Interpelacja

Parlament Królewski z okresu 28.05.2015 - 15.02.2016
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

[WYSTĄPIENIE] Interpelacja

Post autor: Daniel von Witt »

Wysoka Izbo,
Senatorowie,

INTERPELACJA LORDA SENATORA

na podstawie art. 22 Konstytucji zwracam się z prośbą do Premiera Rządu Królewskiego JKW Pavla Svobody o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania:
  • 1) Czy Premier przedstawi tutaj przed nami lordami senatorami precyzyjną informację na temat działań podjętych i zrealizowanych bądź będących w trakcie realizacji od czasu Waszego powołania? Jeśli tak to w jakim terminie?

    2) W jakim stadium wykonalności znajduje się strona główna wraz z podpiętymi do niej systemami? Co zostało zrobione i co jeszcze wymaga ukończenia?

    3) Czy powołanie dodatkowego członka Rządu Królewskiego będzie możliwe w najbliższych tygodniach? Czy Pan Premier podejmował jakieś kroki w kierunku uzupełnienia składu Rządu?
Dziękuję.

(-) Daniel markiz von Witt
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Interpelacja

Post autor: Pavel Svoboda »

Daniel von Witt pisze: 1) Czy Premier przedstawi tutaj przed nami lordami senatorami precyzyjną informację na temat działań podjętych i zrealizowanych bądź będących w trakcie realizacji od czasu Waszego powołania? Jeśli tak to w jakim terminie?
Czy powyższe pytanie mam potraktować jako wyraz zainteresowania taką informacją? Jeśli tak, przygotuję stosowne sprawozdanie na początku przyszłego tygodnia.
2) W jakim stadium wykonalności znajduje się strona główna wraz z podpiętymi do niej systemami? Co zostało zrobione i co jeszcze wymaga ukończenia?
W stadium zaawansowanym :) Szczegóły postaram się zawrzeć w wyżej wspomnianym raporcie.

Pytaniem nie powinno być, kiedy strony będą ukończone, ale kiedy będą na tyle gotowe, by mogły ruszyć live. Myślę, że nie ma sensu zwlekać do momentu, gdy każdy guzik będzie dopięty i każdy węzełek zawiązany. Zapraszam do dyskusji, które elementy systemów są absolutnie konieczne zanim strona może zastąpić obecną.
3) Czy powołanie dodatkowego członka Rządu Królewskiego będzie możliwe w najbliższych tygodniach? Czy Pan Premier podejmował jakieś kroki w kierunku uzupełnienia składu Rządu?
Powołanie nowego członka Rządu jest zawsze możliwe. Kroki, jakie podjąłem w tym kierunku ograniczyły się do zaoferowania stanowiska MSZ panu Krzysztofowi Bojarowi, który niestety nie mógł wrócić do aktywności. Jeśli Jaśnie Wielmożny Lord Senator (lub ktokolwiek inny) jest zainteresowany włączeniem się w prace Rządu, zapraszam do kontaktu kanałem prywatnym ze wskazaniem działów administracji i krótkiego opisu planów do realizacji.

Pozdrawiam,
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Premier Rządu Królewskiego
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Interpelacja

Post autor: Daniel von Witt »

Wasza Królewska Wysokość,

1-2: dokładnie tak. Oczekiwałbym upublicznienia nie za długiej, ale rzetelnej informacji: "co jest, co potrzeba itd." zarówno w przedmiocie informatyzacji państwa jak też w zakresie całej polityki Rządu. Dołączam się do apelu o dyskusję.

3 - sam nie jestem tym zainteresowany, ale zachęcam pozostałych aktywnych lordów senatorów.

(-) Daniel markiz von Witt
Zablokowany

Wróć do „Parlament Królewski stanu wyjątkowego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość