Mały festyn z okazji rocznicy

Forum czytelników Tygodnika Luindorskiego. Strona Gazety.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Mały festyn z okazji rocznicy

Post autor: Daniel von Witt »

Kochani Czytelnicy i Sympatycy,

rok temu, 25 lutego 2016 r. na naszych łamach pojawił się pierwszy wpis, a gazeta została ponownie udostępniona, starając się zająć dobre miejsce na rynku prasowym. Czy to nam się udało? Co w ciągu ostatniego roku osiągnęliśmy i jakie mamy plany na przyszłość? O tym porozmawiamy sobie już jutro na małym festynie rocznicowym, na który Redakcja serdecznie wszystkich zaprasza :)

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Mały festyn z okazji rocznicy

Post autor: ABW »

Nieźle, nawet nie zdawałem sobie sprawy, że Tygodnik ma już rok. :)
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Mały festyn z okazji rocznicy

Post autor: Daniel von Witt »

W ciągu roku wydanych zostało 21 numerów Tygodnika Luindorskiego (i ok. 70 artykułów). Największy zastój w wydawaniu pisma był latem i wczesną jesienią. Pisali w tym czasie: ja, Auksencjusz, Edward von Dern, Mateusz von Kube i Christian von Kluck. Na wynagrodzenia dla publicystów wydane zostały dziesiątki tysięcy dreamów, a Tygodnik stał się dość szeroko komentowanym tytułem w Królestwie, o czym świadczy wielkość tego działu. Idealnie byłoby, gdyby poziom aktywności pisma wzrósł na tyle w kolejnym roku, byśmy wydali tyle numerów, ile rzeczywiście jest w ciągu roku tygodni :) Do realizacji tego celu potrzeba jednak większego zaangażowania publicystów, gdyż pomysły na artykuły zawsze można znaleźć. Zachęcam więc każdego do aktywności w naszym tytule prasowym.

(-) Daniel ax. von Witt
Zablokowany

Wróć do „Tygodnik Luindorski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości