Numer 16: jak obywatele widzą politykę?

Forum czytelników Tygodnika Luindorskiego. Strona Gazety.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Numer 16: jak obywatele widzą politykę?

Post autor: Daniel von Witt »

Numer 16 już w kioskach, a w nim:
  • Jak obywatele widzą dreamlandzką politykę? [TEMAT NUMERU]
    Wywiad z Markocjuszem van Kollerem
    Wywiad z Gaiusem Iuliusem Caesarem
Zapraszam do lektury i dyskusji.
Obrazek
(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Numer 16: jak obywatele widzą politykę?

Post autor: Gaston de Senancour »

Przeczytałem wywiad z p. Gaiusem Iuliusem Caesarem. Zaintrygował mnie jego pomysł na "mocarstwową" politykę zagraniczną. Zacytuję fragment.

Poprzez wasalizacje. Zakładać dreamlandzkie firmy w innych państwach. Próby wpływania na politykę innych państw. Skłócanie społeczeństwa. No i sprzeciwianie się tym, którzy sprzeciwiają się nam.

To coś nowego w naszych realiach. Na obecnym etapieopowiadam się raczej za izolacjonizmem na arenie międzynarodowej: nie bardzo jest z kim współpracować i kogo skłócać, tym bardziej nie ma po co, jedynie Sarmacja i Bialenia trzymają demografię w karbach. Nie widzę wielkich szans na realizację takiego planu, ale podoba mi się świeżość spojrzenia i bezkompromisowy język.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Numer 16: jak obywatele widzą politykę?

Post autor: Polyna »

Dżizys Świecki Anguskaufmanie, przeczytałam właśnie artykuł oznaczony „Temat Numeru”, i zastanawiam się czy JE von Witt nie powinien się jednak zapisać do komunistów, bo jego artykuł to dziennikarstwo na poziomie Trybuny Ludu. Chociaż nie, nawet Trybuna Ludu by się wstydziła opublikować takiego rantu udającego artykuł.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Numer 16: jak obywatele widzą politykę?

Post autor: Daniel von Witt »

Shillary Goldman-Sachs pisze:Dżizys Świecki Anguskaufmanie, przeczytałam właśnie artykuł oznaczony „Temat Numeru”, i zastanawiam się czy JE von Witt nie powinien się jednak zapisać do komunistów, bo jego artykuł to dziennikarstwo na poziomie Trybuny Ludu. Chociaż nie, nawet Trybuna Ludu by się wstydziła opublikować takiego rantu udającego artykuł.
Cieszę się, że artykuł się nie podoba.

(-) Daniel książę von Witt
Zablokowany

Wróć do „Tygodnik Luindorski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość