Misie polarne biegają za piłką

Lenno księcia Torkana Ingawaara.
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth
Posty: 144
Rejestracja: 21 lis 2010, 16:00
NIM: 285192
Lokalizacja: Astis Hus
Kontakt:

Misie polarne biegają za piłką

Post autor: Ignats ik Ruth »

Gdzieś już tu kiedyś pisałem o Isbjørner Sånkajokk, nawet prezentowałem nasz stadion - nie wiem jednak, gdzie się to podziało.
Tymczasem - po totalnym położeniu lachy na całe X11, a potem po powrocie i wzięciu się za mozolną odbudowę bratniego Ormala Altbork - przyszedł czas, by do zespołu ze Skytji powrócić. Dwa dni temu dostałem raport zmian umiejętności zawodników. Jak można się łatwo domyślić - jest on dla nas druzgocący, z prostego zresztą powodu - w zeszłym sezonie graliśmy fatalnie (siedemnaście porażek i jeden remis, dwa gole zdobyte i sześćdziesiąt straconych). W chwili obecnej nie mamy nawet bramkarza - ale informuję, że biorę się za odbudowę drużyny. To jednak potrwa i w następnym sezonie musimy nastawić się na kolejne bęcki (chociaż nie tak solidne, skro będę ustawiał taktykę). I dla tej informacji właściwie cała ta pisanina.
Pozdrawiam i zapraszam do kibicowania :)
(—) Ignats ik Ruth
królowa-matka Baridasu, diuk Altborka, diuk-małżonek Markony, dzierżawca Wschodniego Domu
Teutończyk z Leocji, nim: 285192
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księstwo Skytji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość