Rovaniemyje w Skytji

Lenno księcia Torkana Ingawaara.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Andrzej »

Obrazek
Rovaniemyje to niewielka namiotowo-drewniana miejscowość położona nad jeziorem Sittonmaikaak około 120km od Sangajokk. Administracyjnie osiedle należy do Księstwa Skytji, jednak praktycznie funkcjonuje jako osiedle letniskowe Wolnego Miasta Hipsterdorf w Domenie Królewskiej.
Rovaniemyje to popularna destynacja nowożeńców przeżywających miesiąc miodowy. Ja sam też tutaj przyjechałem konsumować mój związek małżeński z moim kochaniem Torkanem Ingawaarem. W letnisku jest sporo atrakcji dla par. Można też wypocząć w lodowatej wodzie nad Sittonmaikaak.
Obrazek
W Rovaniemyje mieszka na stałe grupa hipsterów prowadzących bardzo ostatnio modne życie w stylu paleo. Na wyżej załączonym obrazku widzimy hipsterską rodzinę przed namiotem.
Rovaniemyje - Czysta Woda i Czyste Powietrze
Andreas Rex Emeritus
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Polyna »

JPII pisze: 21 gru 2018, 09:39Można też wypocząć w lodowatej wodzie nad Sittonmaikaak.
Warto też wybrać się nad strumyk Valsennariassuio a także obejrzeć panoramę Rovaniemyje ze wzgórza Tsamberlaintokaavalvalla.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Andrzej »

Drama Queen pisze: 21 gru 2018, 12:04
JPII pisze: 21 gru 2018, 09:39Można też wypocząć w lodowatej wodzie nad Sittonmaikaak.
Warto też wybrać się nad strumyk Valsennariassuio a także obejrzeć panoramę Rovaniemyje ze wzgórza Tsamberlaintokaavalvalla.
Niby post nr 997 to kłopoty, ale tutaj podzieliłaś się spoko poradami turystycznymi. Tak tak, polecam te miejscówki!
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Konstantin Wolframovich
Posty: 101
Rejestracja: 12 lis 2018, 06:36
NIM: 689878
Kontakt:

Re: Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Konstantin Wolframovich »

Z chęcią pożyłbym z takimi lapończykami, hipsterami, w nieprzystępnej Skytji.
/-/ por. Konstantin Wolframovich
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Aleksander »

Pomyślano o wszystkim! Dla gości z Tauzenu przygotowano nawet specjalne maski smogowe tak, by nie dostali wstrząsu oksydacyjnego od nadmiaru tlenu w powietrzu.

Oto maseczka o najmodniejszym w tym sezonie wzorze:

Obrazek

Wymienne wkłady z benzoapirenem i tlenkiem węgla:

Obrazek

Sam sprawdzałem! Wkłady wystarczają aż na 24h oddychania!
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księstwo Skytji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość