Rovaniemyje w Skytji

Lenno księcia Torkana Ingawaara.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Andrzej »

Obrazek
Rovaniemyje to niewielka namiotowo-drewniana miejscowość położona nad jeziorem Sittonmaikaak około 120km od Sangajokk. Administracyjnie osiedle należy do Księstwa Skytji, jednak praktycznie funkcjonuje jako osiedle letniskowe Wolnego Miasta Hipsterdorf w Domenie Królewskiej.
Rovaniemyje to popularna destynacja nowożeńców przeżywających miesiąc miodowy. Ja sam też tutaj przyjechałem konsumować mój związek małżeński z moim kochaniem Torkanem Ingawaarem. W letnisku jest sporo atrakcji dla par. Można też wypocząć w lodowatej wodzie nad Sittonmaikaak.
Obrazek
W Rovaniemyje mieszka na stałe grupa hipsterów prowadzących bardzo ostatnio modne życie w stylu paleo. Na wyżej załączonym obrazku widzimy hipsterską rodzinę przed namiotem.
Rovaniemyje - Czysta Woda i Czyste Powietrze
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Polyna »

JPII pisze: 21 gru 2018, 09:39Można też wypocząć w lodowatej wodzie nad Sittonmaikaak.
Warto też wybrać się nad strumyk Valsennariassuio a także obejrzeć panoramę Rovaniemyje ze wzgórza Tsamberlaintokaavalvalla.
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Andrzej »

Drama Queen pisze: 21 gru 2018, 12:04
JPII pisze: 21 gru 2018, 09:39Można też wypocząć w lodowatej wodzie nad Sittonmaikaak.
Warto też wybrać się nad strumyk Valsennariassuio a także obejrzeć panoramę Rovaniemyje ze wzgórza Tsamberlaintokaavalvalla.
Niby post nr 997 to kłopoty, ale tutaj podzieliłaś się spoko poradami turystycznymi. Tak tak, polecam te miejscówki!
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Konstantin Wolframovich
Posty: 101
Rejestracja: 12 lis 2018, 06:36
NIM: 689878
Kontakt:

Re: Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Konstantin Wolframovich »

Z chęcią pożyłbym z takimi lapończykami, hipsterami, w nieprzystępnej Skytji.
/-/ por. Konstantin Wolframovich
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Rovaniemyje w Skytji

Post autor: Aleksander »

Pomyślano o wszystkim! Dla gości z Tauzenu przygotowano nawet specjalne maski smogowe tak, by nie dostali wstrząsu oksydacyjnego od nadmiaru tlenu w powietrzu.

Oto maseczka o najmodniejszym w tym sezonie wzorze:

Obrazek

Wymienne wkłady z benzoapirenem i tlenkiem węgla:

Obrazek

Sam sprawdzałem! Wkłady wystarczają aż na 24h oddychania!
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księstwo Skytji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość