[Debata] Nowelizacja Ustawy o SSZ

Dział przeznaczony dla zamkniętych wątków Rady Księstwa.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

[Debata] Nowelizacja Ustawy o SSZ

Post autor: Christien van der Pohl »

Drogi przewodniczący, drodzy członkowie Rady.

Mając na uwadze ogromne braki w stanowiskach Księstwa, chciałbym wnieść o nowelizacje ustawy o SSZ. Należy utrzymać ciągłość obrony Księstwa, próbowałem już dwukrotnie wybrać odpowiedniego człowieka na stanowisko Dowódcy. Za pierwszym razem doszło u mnie do pomyłki, ponieważ zapomniałem o blokującej mi to ustawie - mimo to wybór którego dokonałem był zły, ponieważ owy „wybrany” zrzekł się obywatelstwa KD. Nie chcąc popełnić tego samego błędu, jakim było zlekceważenie blokującej mi to ustawy chciałbym wnieść o nowelizacje Ustawy o SSZ aby:

* Dowódca SSZ mógł zostać wybrany przez ogół zarządców miast Księstwa, lub Księcia [FiL] podczas gdy dochodzi do ich braku.
* Dowódca SSZ nie byłby zmieniany w ciągu roku, a wybierany na okres 6 miesięcy, po których następowałoby ponowne głosowanie.
*Glosowanie byłoby inicjowane przez przewodniczących jednej z Hanz, lub Księcia. A w przypadku braku przewodniczących i burgrabiów, głosowanie byłoby pomijane.


Proszę więc aby Rada, zadecydowała o wpisaniu owych artykułów do poprzedniej ustawy, tak aby umożliwić ciągłość obrony naszych ziem.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Rady Księstwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość