Gazeta Teutońska 1/2020

Tytuły prasowe ukazujące się w Królestwie Dreamlandu i Scholandii, a także interesujące lub frapujące wrzutki z całego świata.
Awatar użytkownika
Maciej II
Gubernator Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2986
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Gazeta Teutońska 1/2020

Post autor: Maciej II »

W sarmackich i dreamlandzkich kioskach pojawiła się Gazeta Teutońska pod redakcją Wojciecha Hergemona, a w niej, oprócz tematów całkowicie z Dreamlandem niezwiązanych, w tym o zakłamywaniu historii Teutońskiego Maja, arcyciekawy wywiad z JKW Karoliną Aleksandrą o przemijaniu (co w sumie wbija się jakoś w trend wypowiedzi z ostatnich dni na dreamlandzkim forum) - "Pierwsza pomyłka, pierwsza
afera, pierwszy przepad"
.
Ostatnio mi wpadło do zupełnie realnej skrzynki pocztowej niespodziewane zaproszenie na równie realne wesele osoby z mikronacji.
(...) wydarzenia nocy przepadowej były dla mnie szokujące, ale i ekscytujące.
No i pierwsze, co do niego napisałam po obwieszczeniu, że Piotr Mikołaj abdykuje: „Gratulacje Jego Książęca Mość”. Delikatnie mnie poprawił na „Wasza”.
Cena - 5000 D, możliwy zakup, jak zwykle, u Alusia. Ci, których nie stać, a chcieliby przeczytać, mogą zwrócić się w tym celu do mnie.
---

marszałek Maciej II zu Hergemon à de Ebruz - van der Pohl, r.s.

GABLOTA ODZNACZEŃ:
**Dreamlandzkie**
Order Korony Ebruzów - I Klasa
Krzyż Edwarda Artura z Brylantami

**Bialeńskie**
Order Bialeńskiej Gwiazdy Przyjaźni - Wielka Gwiazda
Medal Sił Zbrojnych - Złoty

**Rotryjskie**
Order Gołębicy i Oliwnej Gałązki - Kawaler

**Teutońskie**
Tytuł Obrońcy Teutonii
ODPOWIEDZ

Wróć do „Czytelnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość