Kuryer Impertynencki wyd. 13 - Seks, władza i pieniądze

Tytuły prasowe ukazujące się w Królestwie Dreamlandu, a także interesujące lub frapujące wrzutki z całego świata.
Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2094
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Kuryer Impertynencki wyd. 13 - Seks, władza i pieniądze

Post autor: Maciej II »

W Sarmacji pojawił się dawno niewidziany aperiodyk - a w nim 21. stron interesującej treści. Skoro udało im się ściągnąć tak niedostępne osobistości jak Król Dreamlandzki, to wiadomo, że polecam.

Dystrybucją na Dreamland kieruje Aluś de la Ciprofloksja, więc do niego należy się zgłosić po świeżutki egzemplarz.
Dla tzw. "gołodupców" istnieje szansa na uzyskanie egzemplarza dzięki Królewskiej Fundacji Promocji i Rozwoju Czytelnictwa im. Steviego Wondera (wiem, zabawne.), w tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z JKM.
Dobry wieczór,

Jest mi serdecznie miło wrócić (incydentalnie) do Sarmacji, jak również przedstawić Państwu nowy numer Kuryera Impertynenckiego.


Tym razem, edycja jest wyjątkowa — do redakcji dołączyło tymczasowo dwóch panów, dzięki czemu jakość oraz ciekawość przedstawianego materiału stoi na najwyższym możliwym poziomie. Jest to Wojciech Hergemon oraz Aluś de la Ciprofloksja. Tematyka wydania przedstawia się w jego tytule — Seks, władza i pieniądze. Znajdziecie państwo modne zegarki, recenzje samochodów, poezję z gatunku stosunków damsko-męskich, panie w negliżu, cycki, a co najważniejsze, dwa ekskluzywne wywiady, plus rozmowa w trzy pary oczu z Eleną Petrescu — piękną założycielką Ciprofloksji.

Naszymi gośćmi są JKMość Maciej II, król Dreamlandu i Scholandii, oraz JKM Filip I Gryf, książę Sarmacji. Tematyka rozmów jest wybitnie ciekawa. Więcej informacji znajduje się w samym wydaniu Kuryera. Cena — śmiesznie niskie 7 500 libertów.

Nowością jest debiut na rynku prasy dreamlandzkiej. Za porównywalną cenę, nasi sąsiedzi zza morza również dostąpią możliwości śledzenia jakże ciekawych treści naszej gazety.

Streszczenie dla opornych:
Cytuję pisze: Poradnik: Jak znaleźć bogatego mężczyznę?
Według najnowszych badań, prawie jedna piąta sarmackich dziewcząt nie ma żadnego sponsora. Naukowcy są w tej kwestii zgodni — świadczy to o głębokim marnotrawieniu swoich talentów oraz jest oznaką braku przedsiębiorczości. Jeśli z jakichś powodów wciąż nie masz swojego tatusia, a przy tym cierpisz biedę, ten tekst jest właśnie dla ciebie.

Kultura i dupeczki: "Z antologii literatury ciprofloksjańskiej" oraz… dupeczka
Wspaniały przewodnik po topowych pozycjach kultury pisanej Ciprofloksji, autorstwa Wojciecha Hergemona.

Proza: Sonia
Powieść traktująca o uniwersalnych wartościach z dziedziny kontaktów międzyludzkich, zwłaszcza tych damsko-męskich. Puenta jakj w dobrym kryminale.

Wywiad: JKM Maciej II
Ekskluzywny wywiad Kuryera Impertynenckiego — na łamach sarmackich gazet, rzadko kiedy goszczą osoby tego kalibru. Dla naszej redakcji nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Tylko u nas — Jego Królewska Mość król Dreamlandu i Scholandii.

Playmate Kuryera: Ładna pani z rotatora
Sylwetka ulubienicy sarmackich mężczyzn.

Motoryzacja: JUŻBIEDA 1.6 B Liftback
Test cudu motoryzacji ciprofloksjańskiej. Wspaniały pussymagnet, wraz ze swoimi osiągami.

Wywiad: Filip I Gryf
Książę Sarmacji, być może za kilka godzin — król Baridasu. Po dreamlandzkim monarsze, kolejnym naszym gościem będzie inna koronowana głowa. Tym razem, coś swojskiego i z naszego podwórka.

Gospodarka: Węgiel — źródło bogactwa i dobrobytu
O tym, że z gospodarką sarmacką jest nie najlepiej wiedzą niemal wszyscy. Tylko nieliczni wbrew zdrowemu rozsądkowi nadal próbują zakląć rzeczywistość i obiecują nadchodzący cud gospodarczy. Mało kto zastanawia się jednak co jest rzeczywistą przyczyną obecnego stanu rzeczy.

Rozmowa: Hergemon, de la Ciprofloksja i Elena Petrescu
Prawdziwie męska gadka na aktualne tematy. Kontrowersyjnie i z ciężkim humorem.

POZOSTAŁE: Panie w negliżu, cycki
Zapraszam czem prędzej do kiosków: kuryer.sarmacja.org
---

Maciej II zu Hergemon à de Ebruz, Rex Dreamlandis

Awatar użytkownika
الوـس
Marszałek Parlamentu Królestwa
Posty: 5105
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
user_herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Kuryer Impertynencki wyd. 13 - Seks, władza i pieniądze

Post autor: الوـس »

W kwestii informacji handlowej. Cena za egzemplarz w Dreamlandzie to 4 000 dreamów. Dystrybucja następować będzie w podobny sposób co Ekkore Standard, tj. po przelaniu kwoty na moje konto (435954) proszę o informację za pomocą PW na forum.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta ë Kòmùdny
فقهاء‎‎
Hrabia Odwilży

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1756
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Kuryer Impertynencki wyd. 13 - Seks, władza i pieniądze

Post autor: Stanisław Dmowski »

Cóż mogę powiedzieć, już na pierwszy rzut oka można wywnioskować kolosalną różnicę między oboma władcami tj. Maciejem II i Filipem Gryfem. Nasz ma chociaż ciekawego do powiedzenia, ten wywiad czyta się naprawdę dobrze, i jest zabawnie i jest ciekawie pod względem przekazu, treści. Tego samego nie można jednak powiedzieć o drugim rozmówcy. Wprawił sobie jeden z przytyków naszego króla do sygnatury na znak, że on taki ma dystans do siebie, ja bym na jego miejscu się nie obnosił, że go ktoś nazwał mięczakiem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czytelnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość