[Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Tytuły prasowe ukazujące się w Królestwie Dreamlandu, a także interesujące lub frapujące wrzutki z całego świata.
Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2093
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

[Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Maciej II »

//W mirkoświecie od zawsze istniała i istnieć będzie pewna gęstość niedostrzegana przez mirkonacje głównego nurtu, choć przecinająca się z naszą rzeczywistością w wielu punktach. Nie podejmujemy się jej badania, ba! nawet nie uznajemy do końca jej istnienia, natomiast to właśnie stamtąd (nawiązując do wypowiedzi JE de la Ciprofloksja) ma nadejść ten nowy "Odoaker", zmiatający kurz z naszych wyschłych kości. Przedstawiam państwu pewien wycinek z tej gęstości, choć być może bardziej w formie eksperymentu niż realnego ocenienia wartości tych tekstów. Pisownia oryginalna, nieredagowana. ~M2.//

16 marca 2015
Parma w skład Królestwa
Dotąd niezależne Księstwo Parmy ukazem z dnia 24 lutego 2015 roku wejdzie jako trzecia część składowa Królestwa na równi z Księstwem Neapolu i Księstwem Sycylii. Nazwa naszego kraju pozostanie niezmienna, ale monarchia poszerzy się o nowe terytoria i nową ludność.

18 marca 2015
Jego Królewska Mość z wizytą w Monarchii Austro – Węgierskiej
Jego Królewska Mość Król Francesco, 13 i 14 marca nie było w kraju. Wyjechał zagraniczny mikronacyjny urlop do Austro – Węgier. Swój kraj nie pozostawił bez opieki. Nieformalnie opiekę sprawowała JKW Księżniczka Henrietta. Król w ciągu 2 dni prócz odpoczynku od spraw państwowych, udał się na nieformalne rozmowy z ważnymi osobami w sprawie nawiązania stosunków dyplomatycznych. Król po powrocie zapowiedział rozmowę Consigliere Obojga Sycylii markizem Rodrigo Aloiso del Bertandem ws. oficjalnych rozmów na linii Neapol – Wiedeń. Dla nas JKM powiedział – Będę starał się o podjęcie rozmów z dużym graczem, gdyż zależy mi dobru i rozwoju mikronacji. To pomoże nam w zbudowaniu autorytetu na arenie mikronacyjnej. – powiedział.


19 marca 2015
Wojna dwóch kościołów
Ostatnimi czasy media mikronacyjne komentują wydarzenia rotrijskie. Dlaczego? Z powodu zamętu z powodu próbą usunięcia Jego Świątobliwości Aleksandra IV z tronu patriarszego. Państwo to ostatnimi czasy osłabło, z powodu narastających nastrojów wewnątrzkościelnych. Część dostojników kościelnych zwróciła się do Regenta Skarlandu z prośbą interwencji w celu przywrócenia porządku. Do Rotrii wkroczyły wojska skarlandzkie i wygnały byłego patriarchę Piusa IV i jego współpracowników. Jak wiemy Pius IV był legalnie wybranym patriarchą Rotrii, natomiast Aleksander IV jest uzurpatorem. Jego Świątobliwość Pius IV, wysłał delegacje do Królestwa Francji i Nawarry. Delegacje przyjął JKM Ludwik I. Zapoznał się z prośbą i zaproponował powołanie Państwa Kościelnego z siedzibą w Awinionie. Nowe państwo zostało najpierw uznane przez Francję i Nawarrę, następnie przez Królestwo Obojga Sycylii. Jego Świątobliwość zarządził nowy wybór patriarchy. Nowym patriarchą Państwa Kościelnego w Awinionie został kardynał Jean Garnier, które przyjął imię Klemens IX. Wygłosił płomienne przemówienie iż dziękuje z za schronienie przed bandą łobuzów z Aleksandrem IV. JKM Francesco Król Obojga Sycylii powiedział – „Chcemy z Królestwem Francji i Nawarry, żeby stać w obronie dla Państwa Kościelnego w Awinionie. Chcę też podkreślić iż nie uznajemy Jego Świątobliwości Aleksandra IV i jego popleczników oraz Regenta Skarlandu.” -. W odpowiedzi Regent Skarlandu nie uznał Awiniońskiego Kościoła i jest w stanie wrogości ze Francji.


30 marca 2015
Nowe relacje
Ostatnimi czasy w naszej mikronacji zwiększył się ruch. Niektórzy mówią, że to przed świętami wielkanocnymi. To granic państwowych przybył Szymon Uchastok, początkowo prezydent, potem Król Batawii jako Szymon I. Zaproponował dla władz sycylijskich wejście do Wspólnoty Niepodległych Państw. „Kraj nie wyklucza tego, ale zależy to od parlamentu i rządu, którego Consiglere Rady Ministerialnej odpowiada również za politykę zagraniczną. Trzeba wspomnąć, powiększenie sojuszu zwiększy renomę mikronacji, która jest młodą mikronacją.” – powiedział JKM Francesco III dla gazety.


30 marca 2015
Rozrost mikronacji czy powstanie nowej mikronacji?
W dzisiejszym numerze zadaliśmy pytanie – Czy Królestwo Obojga Sycylii, po przyłączeniu Księstwa Parmeńskiego, połakomi się o inne ziemie byłego sabauskiego Królestwa Włoch?

Jego Królewska Mość Francesco III dla Głosu Obojga Sycylii odpowiedział w tym wywiadzie –

„Ja nie dążę do tego żeby przywracać stan z przed 14 listopada 2014 roku. Jednak w większości te tereny są zarządzane przez lokalne społeczności, które bojąc się o życie poprosiły mnie w imieniu swoich reprezentantów o to żeby przywrócił ład w północnej części Włoch. Dlatego też postanowiłem iż Włochy powinny przejść na nowo etap jednoczenia nie pod berłem dynastii sabauskiej ale pod berłem dynastii burbońsko-sycylijskiej. Pierwszym etapetem będzie utworzonie Federalnego Królestwa Włoch złożonego z państw zarządzanych przez lokalne dynastie. Stolica nowego państwa będzie we Rzymie, gdyż blisko do Neapolu. Każdorazowo Koronowany Król Obojga Sycylii we Rzymie będzie koronowany na Król Włoch to nie oznacza powrotu do zjednoczenia, ale tworzy teren pod pełne zjednoczenie obu części. Ja myślałem nad zmianą nazwy dynastii, ale na to odpowiem dopiero we odpowiednim czasie.”


11 kwietnia 2015
Sycylijska Armia się zbroi
Jego Królewska Mość Francesco III ogłosił powszechną mobilizację wśród wszystkich obywateli królestwa. Nie będą jednak to ćwiczenia. Każdy obywatel zgłasza się do Wojskowej Komendy Uzupełnień, celem stawiennictwa. Jednoski zostaną wysłane na północną granice. Rozpocznie się operacja – „Jedne Włochy.” Na północy w dawnych prowincjach dawnego Królestwa Włoch zarządzono partyzatkę – Armię Wyzwolenia Włoch, podległa pod Królewski Sztab Generalny.


11 kwietnia 2015
Jedność Rotrii
Od kiedy po skandalu w mikroświecie kościół podzielił się jest na dobrej drodze do całkowitego osłabnięcia po jednej i po drugiej stronie. Król Obojga Sycylii Francesco III wyraził iż trzeba zakopać ten topór wojenny. Kościół to nie arena walk między mikronacjami. Kościół to symbol pokoju i jedności a nie wojny i nienawiści. Dlatego zaprasza Skarland i inne mikronacje do zasiadnięcia przy okrągłym stole, który ma nadzieje zakończyć schizmę w między Awinionem a Rotrią i przywrócić pokój.


13 kwietnia 2015
Zakończenie operacji – „Jedne Włochy”
Jego Królewska Mość Francesco III zakończył operacje – „Jedne Włochy”. Obywatele przejęli władzę w północnych prowincjach od granicy sycylijskiej. Kulminacją tego przedsięwzięcia będzie koronacja króla Francesco III jako Francesco I w Bazylice Najświętszej Maryi Panny powyżej Minerwy w Rzymie. Nowa nazwa dynastii to Sabaudzka. Nowa nazwa jest kontynuacją poprzedniej ale w realiach włoskich.

Ustalono nową tytuł króla:

JKM Francesco I z Bożej łaski i woli ludu Król Zjednoczonych Włoch, Król Obojga Sycylii, Lombardii, Wenecji, Wielki Książę Toskanii, Dziedziczny Książę Parmy i Piacenzy, Książę Lukki, Modeny, Reggio, Książę – Kardynał Francji, Książę Langwedocji, Marszałek i Najwyższy Zwierzchnik Sił Zbrojnych, Obrońca Ludu etc., etc, etc.
(...)


5 Maj 2015
Pół roku niepodległości
Od początku maja w Neapolu znajduje się wojsko?! Po co? Zapytany przez jednego z dowódców co się dzieje. Odpowiedział iż w mieście ćwiczone są układy przed paradą z okazji pół roku istnienia. Przypomnijmy 14 listopada 2014 roku Obie Sycylie odzyskały niepodległość. Jednak dziś po pół roku nie przypominają kraju z początku. Dziś dobrze prosperujący kraj, dobrą kadrą wojskową i większym terytorium obejmujące całe Włoch to istny nowoczesna mikronacja. Jest ona zarządza przez Jego Królewską Mość Francesco z sycylijskiej gałęzi dynastii Burbonów. On sam jest synem króla Francji i Nawarry Ludwika I Burbona. Jest bratem wpływowej księżniczki we Sycylii, która obecne jest jego następczynią jako Księżniczka Kalabrii. Ma na imię Henrietta Joanna Burbon. Jest założycielem popytnej gazety w kraju – Głos Obojga Sycylii. Obie Sycylie mogą się poszczycić dobranymi ministrami w raz consiglierem(taki tytuł ma premier kraju). W kraju wyznawany jest awinioński odłam kościoła rotryjskiego, który dzięki opiece Francji i Sycylii jest nowoczesną religią w całej mikronacji.

Król wydał oświadczenie iż oficjalne uroczystości rozpoczną się 15 maja 2015 roku z powodu trzy dniowego wyjazdu.

Król zaprasza inne mikronacje na przybycie. Swoje przybycie potwierdziły Francja i Nawarra. Prawdopodobnie Jego Królewska Mość wyśle specjalne zaproszenie dla Jego Świątobliwości Klemensa IX, Patriarchy Awinionu.


10 Maj 2015
Pół roku niepodległości cz.2
W dzisiejszej drugiej odsłonie przygotowań do uroczystości z okazji 6 miesiąca od proklamacji w Neapolu – Królestwa Obojga Sycylii. Dziś opowiemy o fenomenie który dał tak długo utrzymać wśród mikronacji.

W naszej mikronacji od samego początku filarem jest Jego Królewska Mość Francesco III Sycylijski z bocznej linii Burbonów z Francji.

O to jego biografia

Urodzony 10 kwietnia 1992 roku jako Franciszek Ferdynand, syn następcy tronu neapolitańskiego i sycylijskiego księcia Ferdynanda Jana oraz pochodzącej z niemieckiego rodu Thurn und Taxis księżniczki Marii Magdaleny. Od 5 roku życia kształcony przez wybitnych nauczycieli tej epoki. W wieku 15 lat nadany stopień generała armii przez ojca, ówczesnego Dziedzicznego Księcia Fedynanda Jana. W 16 lat wyjechał do Prus, gdzie naród pruski oferuje mu koronę pruską po zmarłym królu. Jako Wilhelm II włącza kraj do unii z Republiką Ludową Siedmiogrodu. Występuje po pół roku, co wywołuje wojnę prusko – siedmiogrodzką, zakończona podziałem Królestwa Prus. Odwołuje premiera. Nowy premier zaproponuje mu powołanie Cesarstwa Niemieckiego na wzór Świętego Cesarstwa. Jednak kraj nie wytrzymuje, gdy były premier odłącza Saksonię. Państwo upada. Były król pod fałszymi danymi schrania się Dreamlandzie, gdzie uczy się rzemiosła oraz sztuki wojennej i zarządzaniem państwa. Zakłada Królestwo Francji alternatywa dla ów Republiki Francuskiej i Cesarstwa Francuskiego. Państwo upada. Ucieka do Andory gdzie proklamuje niepodległość i niezależność jako książę Andory. Musi jednak wracać do kraju W wieku 19 obejmuje 1 Armię im. Franciszka I gdzie walczy z buntownikami. Nagrodzony tytułem Marszałka Armii. Po śmierci ojca zostaje nowym Dziedzicznym Księciem. 14 listopada 2014 po bitwach ogłasza suwerenność i niepodległość jako Królestwa Obojga Sycylii.


30 Maj 2015
Odmłodzenie na dworze
Dwór Królewski w Neapolu przeżywa ostatnio złote czasy. Ostatnio świętowaliśmy 6 miesiąc od proklamacji niepodległości. Dziś u sterów państwa jest ta sama osoba czyli Franciszek III Burbon – Sycylijski, syn Króla Francji i Nawarry Ludwika I Burbona. Od początku następcą tronu była jego siostra księżna Henrietta, osoba numer 2 w państwie sycylijskim. Jednak młody król postanowił odciążyć spracowaną siostrę sprawujące również funkcję ministra administracji i federalizacji, ambasadora Francji we Obojgu Sycylii oraz głównego administratora forum państwowego(to jedynie Sycyli). Sprawuje też wiele urzędów francuskich. Nowym następcą zostanie córka księżnej Henrietty, księżniczka Charlotta. Koronacja zapowiedziana jest na jutrzejszy dzień(31 maja Roku Pańskiego 2015). Otrzyma tytuł księżnej Kalabrii(tytuł następców) oraz tytuł księżnej Toskanii. Zostanie ona drugim następcą w historii niepodległego państwa sycylijskiego.
  • [Źródło: „Głos Obojga Sycylii" 16 Marca - 30 Maja 2015]
    [Autor: Leszek van der Fryssau et. al.]
    [Gatunek: artykuły prasowe, brutalizm językowy]
    [Słowa kluczowe: KOS, Francja i Nawarra, podział kościoła rotryjskiego]
---

Maciej II zu Hergemon à de Ebruz, Rex Dreamlandis

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1756
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Stanisław Dmowski »

Takie prace to jak wyławianie grudek złota z szamba. Wielki szacun. A w kontekście Fryssau'a to cały czas mnie dziwi, że tych tekścików nie pisał nastolatek, tylko chłop dorosły. Wróciłby i zaszczyciłby nas znów swoją kursywą...

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2093
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Maciej II »

Myślę, że van der Fryssau jest gdzieś wśród nas, co prawda na innym kontynencie, ale wśród nas...
---

Maciej II zu Hergemon à de Ebruz, Rex Dreamlandis

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1756
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Stanisław Dmowski »

Maciej II pisze:
19 mar 2020, 17:21
Myślę, że van der Fryssau jest gdzieś wśród nas, co prawda na innym kontynencie, ale wśród nas...
Już Ci pisałem, to chyba pudło. Chociaż wiele poszlak przemawia za twoją hipotezą...

Awatar użytkownika
Ametyst I Dziecię
Posty: 188
Rejestracja: 4 lip 2016, 15:57
NIM: 277148
Lokalizacja: Hirschberg-Joksopolis / Wolnograd
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Ametyst I Dziecię »

Ta Henrietta to kiedyś nawet moją żoną była.
prof. dr net gen. bryg. rez.
Ametyst (Faradobus)
prezydent Republiki Bialeńskiej,
lew Wolnogradu, sułtan Faradobaju,
nieustająco król Hirschbergii i Weerlandu

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2093
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Maciej II »

Ametyst I Dziecię pisze:
21 mar 2020, 21:27
Ta Henrietta to kiedyś nawet moją żoną była.
Anyways, how's your sex life?
---

Maciej II zu Hergemon à de Ebruz, Rex Dreamlandis

Awatar użytkownika
الوـس
Marszałek Parlamentu Królestwa
Posty: 5105
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
user_herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: الوـس »

Zasadniczo czuje absmak.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta ë Kòmùdny
فقهاء‎‎
Hrabia Odwilży

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Miś
Pierwszy Minister
Posty: 2395
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Miś »

Beka z ruchania- jak kurwa to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja pierdole. Jakies kurwa dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no kurwa, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie kurwa ruchanie to jakiś kabaret jebany a potem jeszcze te śmieszne ruchy w pochwe, i wymienianie się jakimiś zjebanymi płynami, lizanie rowa itd. Na dodatek jebie niektórym stamtąd a przy erekcji wypływa Ci ten pierdolony magiczny płyn i od razu odechciewa się ruchać, zastanawiasz się co ty odjebałeś jeszcze jakieś kurwa przytulanie no ja pierdole trzymajcie mnie, pierdolone pojebane ludzkie instynkty widzisz nagiego człowieka innej płci i od razu ten śmieszny mięsny fiflak między nogami staje do góry przecież to jest śmieszne kurwa mać czemu ludzie nie rozmnażają się bezpłciowo?

Prawdziwe przyjemności to nauka, słuchanie muzyki, czytanie książek, podróże a nia jakieś pierdolone instynkty plebejskie czyli poruchać, popić i poćpać, kurwa przecież seks nie wygląda jak w amerykańskich pornolach tylko jak prymitywne nagrania z polski i rosji, gdzie jebie się karyna z płaską dupą, cyckami z wielkimi sutami które zajmują 90% powierzchni cycków z jakimś sebą suchoklatesem który spuszcza się po kilku minutach, a w tle jakieś stare meble z epoki socjalizmu, cebulacka kołdra i stary dywan no super romantyczna atmosfera kurwo! W 90% przypadków tak to wygląda, jak sobie próbuje siebie wyobrazić z perspektywy 3 osoby to kurwa nie mogę- jak bym w trakcie ruchania o tym myslał to bym się zesrał ze śmiechu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2093
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
NIM: 591374
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Maciej II »

Miś pisze:
22 mar 2020, 11:50
Beka z ruchania- jak kurwa to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja pierdole. Jakies kurwa dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no kurwa, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie kurwa ruchanie to jakiś kabaret jebany a potem jeszcze te śmieszne ruchy w pochwe, i wymienianie się jakimiś zjebanymi płynami, lizanie rowa itd. Na dodatek jebie niektórym stamtąd a przy erekcji wypływa Ci ten pierdolony magiczny płyn i od razu odechciewa się ruchać, zastanawiasz się co ty odjebałeś jeszcze jakieś kurwa przytulanie no ja pierdole trzymajcie mnie, pierdolone pojebane ludzkie instynkty widzisz nagiego człowieka innej płci i od razu ten śmieszny mięsny fiflak między nogami staje do góry przecież to jest śmieszne kurwa mać czemu ludzie nie rozmnażają się bezpłciowo?

Prawdziwe przyjemności to nauka, słuchanie muzyki, czytanie książek, podróże a nia jakieś pierdolone instynkty plebejskie czyli poruchać, popić i poćpać, kurwa przecież seks nie wygląda jak w amerykańskich pornolach tylko jak prymitywne nagrania z polski i rosji, gdzie jebie się karyna z płaską dupą, cyckami z wielkimi sutami które zajmują 90% powierzchni cycków z jakimś sebą suchoklatesem który spuszcza się po kilku minutach, a w tle jakieś stare meble z epoki socjalizmu, cebulacka kołdra i stary dywan no super romantyczna atmosfera kurwo! W 90% przypadków tak to wygląda, jak sobie próbuje siebie wyobrazić z perspektywy 3 osoby to kurwa nie mogę- jak bym w trakcie ruchania o tym myslał to bym się zesrał ze śmiechu.
Seks nie istnieje, prove me wrong.
---

Maciej II zu Hergemon à de Ebruz, Rex Dreamlandis

Awatar użytkownika
الوـس
Marszałek Parlamentu Królestwa
Posty: 5105
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
user_herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: الوـس »

Kto wybrzydza, ten nie rucha!
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta ë Kòmùdny
فقهاء‎‎
Hrabia Odwilży

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Ametyst I Dziecię
Posty: 188
Rejestracja: 4 lip 2016, 15:57
NIM: 277148
Lokalizacja: Hirschberg-Joksopolis / Wolnograd
Kontakt:

Re: [Cz][VAN DER FRYSSAU] Brutalizm językowy czyli Głos Obojga Sycylii

Post autor: Ametyst I Dziecię »

Maciej II pisze:
22 mar 2020, 12:37
Miś pisze:
22 mar 2020, 11:50
Beka z ruchania- jak kurwa to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja pierdole. Jakies kurwa dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no kurwa, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie kurwa ruchanie to jakiś kabaret jebany a potem jeszcze te śmieszne ruchy w pochwe, i wymienianie się jakimiś zjebanymi płynami, lizanie rowa itd. Na dodatek jebie niektórym stamtąd a przy erekcji wypływa Ci ten pierdolony magiczny płyn i od razu odechciewa się ruchać, zastanawiasz się co ty odjebałeś jeszcze jakieś kurwa przytulanie no ja pierdole trzymajcie mnie, pierdolone pojebane ludzkie instynkty widzisz nagiego człowieka innej płci i od razu ten śmieszny mięsny fiflak między nogami staje do góry przecież to jest śmieszne kurwa mać czemu ludzie nie rozmnażają się bezpłciowo?

Prawdziwe przyjemności to nauka, słuchanie muzyki, czytanie książek, podróże a nia jakieś pierdolone instynkty plebejskie czyli poruchać, popić i poćpać, kurwa przecież seks nie wygląda jak w amerykańskich pornolach tylko jak prymitywne nagrania z polski i rosji, gdzie jebie się karyna z płaską dupą, cyckami z wielkimi sutami które zajmują 90% powierzchni cycków z jakimś sebą suchoklatesem który spuszcza się po kilku minutach, a w tle jakieś stare meble z epoki socjalizmu, cebulacka kołdra i stary dywan no super romantyczna atmosfera kurwo! W 90% przypadków tak to wygląda, jak sobie próbuje siebie wyobrazić z perspektywy 3 osoby to kurwa nie mogę- jak bym w trakcie ruchania o tym myslał to bym się zesrał ze śmiechu.
Seks nie istnieje, prove me wrong.
To ^
prof. dr net gen. bryg. rez.
Ametyst (Faradobus)
prezydent Republiki Bialeńskiej,
lew Wolnogradu, sułtan Faradobaju,
nieustająco król Hirschbergii i Weerlandu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czytelnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość