Miasto Kotów - podróżnicy poszukiwani

Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Miasto Kotów - podróżnicy poszukiwani

Post autor: matmax »

Odwiedziłem dziś mój dawno nieruszany namiot w Kanikogradzie. Zaskoczyło mnie, że płachta, która zasłaniała wejście, była odsunięta i przywiązana. W namiocie znalazłem interesującą wiadomość o niejakim Mieście Kotów.

W związku z wiadomością poszukuję osoby, która chciałaby wyruszyć na wyprawę w opisanym w niej kierunku i opowiedzieć w namiocie wszystkim zebranym o tym, czy znalazła mityczne Miasto Kotów. Nie mogę niestety zaoferować pieniędzy, ale chętnie pożyczę rewolwer.

Więcej na stronie Przystanku Kanikograd:

http://kanikograd.mikronacje.info/miast ... cie-kotow/
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Miasto Kotów - podróżnicy poszukiwani

Post autor: matmax »

Zdaję sobie sprawę, że Kanikograd leży daleko od ośrodków życia Dreamlandu. Tym bardziej dobre to miejsce na wypoczynek. Muszę dodać, że na ścieżce, która rzekomo prowadzi do Miasta Kotów, odnaleziono ostatnio w śniegu ślady łap. Były rozmiarów ludzkich, choć zdecydowanie nie należały do ludzi.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Miasto Kotów - podróżnicy poszukiwani

Post autor: ABW »

Jak dalej rozwinąć tę opowieść i rozpocząć podróż do Miasta Kotów?
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Miasto Kotów - podróżnicy poszukiwani

Post autor: matmax »

ABW pisze:Jak dalej rozwinąć tę opowieść i rozpocząć podróż do Miasta Kotów?
Wyruszmy tam więc razem. Biorę ze sobą mój rewolwer, który wiernie służy mi od dawna.

Niedługo w górach spadnie śnieg, więc warto zabrać ze sobą ciepłe ubrania. Przygotowuję namiot, prowiant, który ma pozwolić na kilka dni wędrówki, a także kompas i stare mapy. Co bierzesz ze sobą?
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość