Sprawy kultury bieżące

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Sprawy kultury bieżące

Post autor: Stanisław Dmowski »

Szanowni,
wątek dotyczył będzie kwestii bieżących związanych z działalnościami prowadzonymi w ramach regionu, w ramach mojej osoby oraz informacji w tychże sprawach.

Kwestia pierwsza - działalność radiowa, wiele osób się zgłaszało, wiele pytało, sformował się zespół radiowy, myślę, że z tej mąki, z tego ciasta będzie chleb, dlatego proszę o wsparcie, proszę o dobre słowo, miejmy nadzieję, że uda się nagrać audycję podsumowującą miesiąc styczeń, pytanie do Was słuchaczy, cały czas zastanawiamy się nad nazwą naszego radia, czy macie jakieś pomysły? Dawajcie znać w komentarzach!

Kwestia druga - inne działalności, w związku z powolnym zwijaniem się i stopniowym wycofywaniem się z życia porzuciłem plany polityczne, zamiast partii powstanie klub poselski, mam w planach również powołanie fundacji, w ramach której wspierał będę przeróżne inicjatywy kulturalne na terenie całego kraju, miejmy nadzieję, że moi współpracownicy włączą się do jej prac.

Kwestia trzecia - w ramach wyżej wspomnianej fundacji chciałbym założyć dział i prowadzić publikację moich tekstów z nieistniejącego reala dot. kwestii filozoficzno-religijnych, być może tematyka przypadnie do gustu i ten klubik myśli stanie się areną ciekawych tyrad i dyskusji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość