KS Rosario

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Premier Rządu Królewskiego
Numer GG: 65682687
Kontakt:

KS Rosario

Post autor: Florian von Stettin » 2 paź 2018, 16:34

Wszystkim się wydaje, że Scholandia zasnęła, inni mówią wprost, Scholandia nie istnieje a to przecież nieprawda, pokażę nawet dowód. Piłka w naszej krainie się rozwija. Kilka dni temu dołączyłem do Ligi Królewskiej wraz z założonym przez siebie zespołem KS Rosario.

Pierwsze kroki dla naszych reprezentantów na piłkarskich boiskach będą z pewnością trudne, jednak może z czasem uda się osiągnąć trofea. O wydarzeniach w klubie będziemy informować na bieżąco.
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Re: KS Rosario

Post autor: Florian von Stettin » 2 paź 2018, 16:45

26 września nasz klub rozegrał pierwszy mecz, była to towarzyska potyczka z piłkarzami rezerw, po nazwiskach w końcówkami -escu wnioskujemy, że pochodzili z Biednej Republiki CIprofloksji. Biało-czerwoni (bo takie są barwy klubowe) wychodzili do meczu maksymalnie zmotywowani do pozytywnego pokazania się przed własną publicznością. Niestety przeciwnicy już w 2 minucie wykorzystali nieuwagę naszych obrońców i Basarab Patriche wpakował główką piłkę do naszej siatki. Zadziałało to jak kubeł zimnej wody na kaesiaków, którzy w 30 minucie doprowadzili do wyrównania po szarży Alaina van Regemontela. W dalszej części spotkania nasi mieli jeszcze wiele szans, by wygrać, niestety zabrakło częścia. Z boiska obie drużyny zeszły z końcowym wynikiem 1:1.

Pokazaliśmy się z dobrej strony, chociaż naszym napastnikom zabrakło z pewnością skuteczności, która dałaby zwycięstwo. Na pochwałę zasługuje obrona, która po niefortunnym golu broniła szczelnie naszej bramki.

Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
Regent
Numer GG: 9870726
Herb:
Kontakt:

Post autor: Karolina Aleksandra » 4 paź 2018, 22:29

Powodzenia! Liczymy na częste relacje.

KA

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 11 paź 2018, 17:27

Wczorajszego dnia nasza drużyna debiutowała w Lidze Królewskiej meczem z Interem Przystań. Niestety nasi nie będą miło wspominać tego spotkania. Przegraliśmy 0:2. Wielu będzie winić grę obrony, bramkarza i brak skuteczności w ataku. Jednakże o porażce zdecydował po prostu pech. Do pierwszej połowy był bezbramkowy remis i nic nie wskazywało na to, że worek bramkowy się rozwiąże. Niestety w drugiej połowie wystarczyło niespełna 15 minut, byśmy w wyniku kontuzji stracili 3 kluczowych zawodników. Zawaliła się tym samym wypracowana przez meczem taktyka, rezerwy odbiegały poziomem od głównego składu, co poskutkowało nieuwagą w rozgrywaniu i niedopilnowaniem napastników przeciwnika.

Jednakże nie załamujemy się, po takiej porażce może być tylko lepiej. Następny mecz już 14 października. Będziemy grać na wyjeździe z Armadą Lantshaven, trzymajcie kciuki.

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 14 paź 2018, 19:58

Na mecz z Armadą Lantshaven przygotowywaliśmy się bardzo intensywnie, dokonano niezbędnych treningów a do kadry wpuszczono kilku rokujących zawodników z rezerw. Nasi przeciwnicy ostatnie spotkanie wygrali bardzo wysoko, dlatego postawiliśmy na grę defensywną i poszukiwanie okazji przy stałych fragmentach gry.

Zatrzymaliśmy rozpędzoną ofensywę Armady a mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Jak na grę z drużyną rokującą awans do srebrnej dywizji, to dobry wynik, jednak cały czas brakuje nam skuteczności przy zdobywaniu goli. Może w meczu z sarmackim Wiltshire dojdzie do przełamania...

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 19 paź 2018, 19:29

Miało być przełamanie a wyszło porządne lanie. Piłkarze z Rosario przegrali na własnym boisku aż 1:3. Przegrali, mimo że mieli więcej okazji bramkowych i posiadania piłki. Ciężko już tłumaczyć, co zawiniło, ciężko patrzeć na tabelę, w której to obstawiamy przedostatnie miejsce. To dla naszej drużyny pierwszy sezon w Lidze Królewskiej i może tak musi być, że na początku muszą nas solidnie ochlastać, by potem ograna drużyna zaczęła osiągać zadowalające wyniki. Zobaczymy...

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 19 paź 2018, 19:32

Rosario - srosario. Derby Polski kurwa!
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Zniknie Hipsterdorf tak jawa jak sen.
7utschbonbon to stara kurwa dobrze to wiem!

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 24 paź 2018, 20:12

Mecz z Pingwinami zakończony remisem 1:1. Mogliśmy nastukać Sarmatów i zdobyć pierwsze 3 punkty w sezonie, jednak bramka w 88 minucie odebrała nam takową nadzieję. Pozostaje czekać...

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 25 paź 2018, 01:04

Florian von Stettin pisze:
24 paź 2018, 20:12
zdobyć [ciach!] 3 punkty w sezonie, jednak bramka w 88 minucie odebrała nam takową nadzieję. Pozostaje czekać...
Bardzo kurwa zabawne...
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 29 paź 2018, 20:27

الوـس pisze:
25 paź 2018, 01:04
Bardzo kurwa zabawne...
A Legia Legia kurczak.

Ciekawostka dla wiernych kibiców Rosario, gdyby tak obrócić tabelę, obstawialibyśmy pierwsze miejsce, niestety jest jak jest, w niedzielę dostaliśmy wciry od Berezy Kotwickiej. Szkoda strzępić ryja...

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 31 paź 2018, 23:05

0:4 od Rottery. Rosario dumnie strzeże ostatniego miejsca w tabeli. Nie poddamy się, choćby nam chcieli to odebrać, choćby nawet się durnie podkładali i zostawili bramkę bez golkipera, tego miejsca nikt nam nie wydrze!

Awatar użytkownika
matmax
Kontakt:

Post autor: matmax » 1 lis 2018, 13:47

31 paź 2018, 23:05
0:4 od Rottery. Rosario dumnie strzeże ostatniego miejsca w tabeli. Nie poddamy się, choćby nam chcieli to odebrać, choćby nawet się durnie podkładali i zostawili bramkę bez golkipera, tego miejsca nikt nam nie wydrze!
Derby z Max Alexiopolis już w następnym sezonie. W ogóle, dziś ze zdziwieniem stwierdziłem, że istnieje dywizja Brązowa i ja w niej nie jestem!
Mat Max von Salvepol
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 2 lis 2018, 08:37

matmax pisze:
1 lis 2018, 13:47
31 paź 2018, 23:05
Derby z Max Alexiopolis już w następnym sezonie. W ogóle, dziś ze zdziwieniem stwierdziłem, że istnieje dywizja Brązowa i ja w niej nie jestem!
A wy w jakiej dywizji jesteście? Jeśli idzie o derby to nie mam nic przeciwko, jednak czuję, że po tym sezonie spadniemy do dywizji drewnianej...

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 2 lis 2018, 10:12

Było ich sześciu, a potem dwunastu,
I założyli klub pederastów.
Klub się rozwijał, klub się rozrastał,
Bo każdy szkoland to pederasta.

Śpiewają w Ekkore i na Ontario,
Największa kurwa, to klub z Rosario.
A tuż za nim, Lutschbonbon ce-wu-ka-es,
Ta stara kurwa, jebał ją pies!
فقهاء‎‎

Awatar użytkownika
matmax
Kontakt:

Post autor: matmax » 2 lis 2018, 10:26

2 lis 2018, 08:37
A wy w jakiej dywizji jesteście? Jeśli idzie o derby to nie mam nic przeciwko, jednak czuję, że po tym sezonie spadniemy do dywizji drewnianej...
Jakimś cudem w srebrnej - to wynika najprawdopodobniej z tego, że graliśmy w poprzednim sezonie. Spokojnie, jesteśmy faworytami do spadku.
Mat Max von Salvepol
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 2 lis 2018, 11:29

rosario! rosario! Malowane dzieci!
Niejedna siekiera w te kurwy poleci!
Nie jedna, nie cztery, ale dwa tysiące!
Będziecie spierdalać jak dzikie zające!
فقهاء‎‎

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 2 lis 2018, 14:41

Jeden z naszych fanów z Hipsterdorfu przysłał nam projekt klubowego herbu. Poważnie się zastanawiamy nad jego wyborem na oficjalny herb. Co sądzicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 2 lis 2018, 14:49

Łeb ci upierdolę za taką profanację.
فقهاء‎‎

Awatar użytkownika
Helmut Pohl
Kontakt:

Post autor: Helmut Pohl » 2 lis 2018, 16:34

Mi tam się podoba.
"«Кофе бизнес» - главная идея нашего Ukrainian Coffee Show." ~Bot

Drama Queen

Post autor: Drama Queen » 2 lis 2018, 16:39

2 lis 2018, 14:41
Jeden z naszych fanów z Hipsterdorfu przysłał nam projekt klubowego herbu. Poważnie się zastanawiamy nad jego wyborem na oficjalny herb. Co sądzicie?
Obrazek
Przecież to flaga a nie herb.

Oslo szanuję.
Grezydentka Prandystanu

„Szczerze, [pizdeczki ze srauzenu] to jest ten poziom co Korona Królów.”
— Aluś

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 2 lis 2018, 16:45

Ogółem to tak, nie wiem, co robić, otóż wypowiedź Alusia podchodzi pod art. 45 dresmlandzkiego KK, tylko że jakoś nie chce mi się pozywać go. Zresztą to jedyny sędzia a nemo iudex in causa sua...

Awatar użytkownika
Jezus Pedael Ipanienko
Kontakt:

Post autor: Jezus Pedael Ipanienko » 2 lis 2018, 23:54

Ultrasi i hooligansi z CWKS Lutschbonbon Hipsterdorf przybili zgodę ze swoimi odpowiednikami z KS Rosario, których od wielu lat łączył układ chuligański i wzajemne akceptowanie barw na trybunach. Od teraz kibice obu drużyn wspierają się wzajemnie na wyjazdach w każdy możliwy sposób (włączając udostępnianie infrastruktury i arsenału ultras/hooligans), a mecze CWKS-KSR będą wspólnie świętowane jako mecze przyjaźni.

Ultrasi z KSR i CWKS przygotowali na tę okoliczność pamiątkowy zestaw vlepek, którymi zalepiono m.in. ulice w Tauzenie na nocnym wypadzie połączonych ekip z Rosario i Hipsterdorfu.

Obrazek
JEBAĆ SRAUZEN :: TYLKO CWKS

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 3 lis 2018, 12:02

Jakby zamiast R w KSR dać P, wyszłaby najbardziej nieprawdopodobna zgoda w historii Polski.

Tak, Rosario podjęło decyzję o zgodzie z Lutschbonbon. Nie damy sobą pomiatać i nie pozwolimy, by kibice Ruchu Tauzen bez żadnych podstaw obrażali naszą drużynę oraz jej prezesa. Wiele nas dzieli od CWKS, m.in. ich dewiacyjne usposobienie, jednak razem ponad podziałami sprzeciwia się skytyjskim grajkom. Rosario hej!

Awatar użytkownika
الوـس
minister
Herb:
Kontakt:

Post autor: الوـس » 3 lis 2018, 12:15

3 lis 2018, 12:02
Jakby zamiast R w KSR dać P, wyszłaby najbardziej nieprawdopodobna zgoda w historii Polski.
Znam bardziej nieprawdopodobną. W dodatku mającą miejsce aż dwa razy w historii polskiego futbolu. Ten jedyny raz w życiu, gdy dobrowolnie wymieniłeś szalik na pasiastą szmatę do butów...
3 lis 2018, 12:02
Rosario hej!
ʁosario k! ʁosario s! ʁosario starą kurwą jest!
فقهاء‎‎

Awatar użytkownika
Jezus Pedael Ipanienko
Kontakt:

Post autor: Jezus Pedael Ipanienko » 3 lis 2018, 12:38

Frajerom z Tauzenu miękną już wacki
Gdy wbija na stadion Układ Dreamlandzki!
JEBAĆ SRAUZEN :: TYLKO CWKS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kultura”